Podobne artykuły

MILEY CYRUS JEST W CIĄŻY?!

2019.01.12 06:00 | © Stars.pl

Wielbiciele Miley Cyrus praktycznie oszaleli na punkcje najnowszej teorii, która opanowała internet! Czy to możliwe, że piosenkarka wzięła ślub tak szybko, bo... zaszła w ciążę? Najnowsze zdjęcia opublikowane w sieci, z pewnością nie pomogą Miley rozwiać tych plotek!

Trzeba przyznać, że taka jest naturalna kolej rzeczy. Kiedy młodziutka gwiazda wychodzi za mąż, wszyscy fani zaczynają bardzo szybko plotkować na temat jej domniemanej ciąży. Zaraz po Hailey Bieber, takich samych doniesień doczekała się Miley Cyrus.

Niedawno wokalistka wyszła za swojego wieloletniego chłopaka - Liama Hemswortha. Para pobrała się przed samymi świętami Bożego Narodzenia w słonecznej Kaliforni. Ceremonia do samego końca była trzymana w tajemnicy, a na weselu pojawiła się tylko rodzina, oraz najbliżsi znajomi. Pomimo tego, że o ślubie Miley i Liama plotkowano już od kilku miesięcy, nikomu nie udało się odkryć ich sekretu!

Czyżby jednak cichy ślub, nie był ostatnią tajemnicą pary? Wielbiciele wokalistki są przekonani, że Miley jest w ciąży! Dowodem na to ma być podobno powiększony brzuszek wokalistki, który przebijał się niedawno spod koszuli Versace, w czasie spaceru.

Internauci postawili artystce diagnozę, szybciej niż ginekolog! Jednak czy jest ona poprawna? Może po weselu Miley po prostu przybrała kilka kilogramów?

Galeria Galeria fot. Instagram/mileycyrusGaleria fot. Instagram/mileycyrus
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie