Podobne artykuły

Siwiec głoduje?

2019.01.12 10:33 | © Stars.pl

Przed Sylwestrem Natalia Siwiec wraz z mężem Mariuszem Raduszewskim wybrała się na wakacje do Meksyku. Piękne zdjęcia z rajskiego miejsca zalały Instagram Miss Euro 2012. Zaczęło się od tego, że internautom nie umknął fakt, że małżeństwo nie zabrało na wakacje swojej malutkiej córki. Od razu zalała ich fala komentarzy, a Siwiec została skrytykowana.

Galeria https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Jedna z fanek napisała: ...Szczerze, ja bym tak nie dała rady, chybabym się zapłakała z tęsknoty i nie umiałabym się dobrze bawić...

Czytaj też: Demi Moore walczy o życie

Galeria https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Natalia bez wahania odpowiedziała: Nam było bardzo ciężko, nieraz się popłakaliśmy, ale ta tęsknota jest tak cudowna! Też myśleliśmy, że nie damy rady, ale balans to dla nas clue idealnego związku :) Popieramy, każdy rodzic potrzebuje chwili dla siebie.

Galeria https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Siwiec nawet po powrocie wrzuca zdjęcia i zachwyca się Meksykiem. Nie tylko miejsce jest piękne, ale sama Natalia wygląda obłędnie co niektórych może nieco uwierać :). Zachwyca pięknym ciałem, stylizacjami, wyglądem. Niestety „fanki” pękają z zazdrości: Często masz zdjęcia przy stoliku z jedzeniem ale to tylko ściema bo Ty przeciez nic nie jesz będąc taką chudą to wręcz niemożliwe! A nie widać abyś ćwiczyla czy trenowala . Po mężu widać jedzonko ! Ty po prostu głodujesz!

Czytaj też: Siwiec pobita?

Siwiec natychmiast zaprzeczyła wyśmiewają internautkę: Hahaha.... to akurat wszystko moje...

Jak myślicie, czy Natlia głoduje i mając tak piękna i idealną dla wielu figurę?

Czytaj też: Natalia Siwiec komentuje zatrzymanie Jarosława B.

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie