Podobne artykuły

Tom Hardy ma syna!

2019.01.12 19:12 | © Stars.pl

Tom Hardy i jego druga żona Charlotte Riley zostali po raz drugi rodzicami. To trzecie dziecko aktora, bowiem z nieformalnego związku z Rachael Speed, asystentką reżysera, którą poznał na planie serialu BBC Królowa dziewica (The Virgin Queen, 2005) ma 11 letniego syna Louisa Thomasa (ur. 8 kwietnia 2008).

Galeria J ALMASI/J SHAW

Tom i Charlot poznali się także na planie serialu- „Wichrowe wzgórza” w 2009 r., a w 2010 r. byli już zaręczeni. 4 lipca 2014 r. we Francji odbyła się natomiast ceremonia zaślubin. Para słynąca z trzymania w tajemnicy spraw dotyczących swojego życia prywatnego poinformował o tym dopiero dwa miesiące później. To druga żona aktora. W latach 1999-2004 był żonaty z Sarah Hardy, z którą nie miał dzieci.

Czytaj też: Godlewska zrobi lewatywę Wojewódzkiemu!

Galeria J ALMASI/J SHAW

W październiku 2015 r. przyszło na świat ich pierwsze dziecko, córka, której imienia do dzisiaj nie zdradzili! Tym razem o narodzinach syna para aktorska poinformowała dopiero miesiąc później. Dziecko dostało imię Foresst. Jak informuje pudelek.pl W związku z tym, że ulubionym filmem Hardy'ego i Riley jest Forrest Gump, postanowili nazwać syna na jego cześć”

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie