Podobne artykuły

Brandi Cyrus zdradza szczegóły ślubu Miley!

2019.01.13 10:30 | © Stars.pl

Miey Cyrus i Liam Hemsworth byli już kiedyś w sobie bardzo zakochani. Ba! Nawet zaręczeni! W 2013 roku niestety zerwali zaręczyny po 5 latach związku. Ich rozstanie nie trwało długo, bo po dwóch latach Miley wróciła do Liama. Skandaliska zaskoczyła wszystkich potajemnym ślubem z ukochanym! Cyrus i jej mąż nie pisnęli słowa mediom! To dość dziwne biorąc pod uwagę fakt, że Miley zawsze lubiła szokować i prowokować. Para zrobiła wszystko aby ceremonia zaślubin w ich domu w Tennessee była kameralna i pozostała tajemnicą. Niestety zdjęcia ślubne szybko ujrzały światło dzienne.

Galeria Conrad Carr Instagram

Siostra Miley, Brandi Cyrus, w jednym z odcinków „Your Favorite Thing podcast” wyjawia szczegóły ślubu i tego jak Miley odniosła się do wycieku fotografii. Kiedykolwiek rozmawiali o pobraniu sie, chcieli aby to była mała ceremonia, dla rodziny i odbyła się w domu. Tego zawsze chcieli Szczerze, jedyna przyjaciółka Miley jaka tam była, to była jej najlepsza przyjaciółka Jessy. Liam miał garstkę swoich przyjaciół, którzy przyjechali z Australii.

Galeria www.instagram.com/mileycyrus

Miley i Liam prosili gości gości by nie robili zdjęć, ale przyjaciel Liama, Conrad Carr chyba przegapił tą wiadomość: Nawet z rodziną i bliskimi przyjaciółmi, ich przesłanie brzmiało "To jest prywatna ceremonia nie bez powodu. Kochamy was wszystkich, ale prosimy nie róbcie zdjęć"

Galeria www.instagram.com/mileycyrus

Brandi wyjaśnia Nie pytałam tak naprawdę co się stało, ale z tego co on powiedział, nikt mu nie powiedział aby o tym nie postował, wiec nie wiedział

Galeria www.instagram.com/mileycyrus

Wygląda na to, że nie ma żadnego nieporozumienia między Conradem Carr a nowożeńcami, mimo iż przyjaciel Liama wciąż źle się czuje, że popełnił taką gafę. Miley nie przejęła się tym, że zdjęcia wyciekły do sieci. Jakby nie było, Mailey nie żałuje, że Conrad był obecny na ich ślubie.

Galeria www.instagram.com/mileycyrus

Myślicie, że przyjaciel Liama zrobił to specjalnie?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie