Podobne artykuły

Justin i Hailey mają problemy!

2019.01.13 12:00 | © Stars.pl

Justin i Hailey borykają się z problemamai „zwykłych” ludzi. Niestety, jak wszyscy muszą dostać kilka lekcji od życia. I oto jedna z nich! Zanim wydacie kupe kasy na wynajem domu, dowiedzcie się dokładnie czy z rurami jest wszystko w porządku!

Galeria www.instagram.com/justinbieber

Jak podaje TMZ, bliskie źródło Biebera zdradziło im, że w zeszłym miesiącu byli zmuszeni do opuszczenia swojej chaty za 100 tysięcy dolarów miesięcznie w Dolinie San Fernando, po tym jak pojawiły się poważne problemy z hydrauliką i nie tylko.

Czytaj też: JUSTIN I HAILEY BIEBER POSPIESZYLI SIĘ ZE ŚLUBEM?!

Galeria www.instagram.com/justinbieber

Bo jak się okazuje to nie jedyne problemy w domu małżeństwa, twierdzi TMZ powołując się na słowa bliskiej osoby z otoczenia Biebera. Justin wynajął piękny dom w stylu śródziemnomorskim z 4 sypialniami, 7 łazienkami w październiku. Niestety zepsuty grzejnik basenowy, problemy z prądem przemiennym i nieszczęsna hydraulika, która była gwoździem do trumny, to nie to czego oczekiwała para.

Galeria www.instagram.com/justinbieber

Młodzi wyprowadzili się do hotelu w Beverlly Hills, gdzie para świetnie się bawi, o czym świadczy filmik na którym Justin śpiewa przed hotelem w towarzystwie swojej żony. Nie wiadomo jeszcze czy Bieberowie zdecydują się na zakup własnego domu, bo jak donoszą źródła TMZ Justin i Hailey są jeszcze niezdecydowani, ale poszukiwania willi w L.A trwają!

Czytaj też: INSTAGRAM CHCE ŻEBY JUSTIN BIEBER I SELENA GOMEZ DO SIEBIE WRÓCILI

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie