Podobne artykuły

KIM KARDASHIAN BĘDZIE MIAŁA WŁASNĄ LALKĘ BARBIE!

2019.01.13 12:11 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że Kim Kardashian należy do grona gwiazd, które umieją walczyć o swoje. Niedawno dotarła do nas informacja, że żona Kanye Westa zdecydowała się na podjęcie współpracy z firmą Mattel. Efektem ich współpracy, miała być lalka Barbie, wyglądająca jak Kim Kardashian. Celebrytka była zachwycona tym faktem i zdążyła już mocno się podekscytować, jednak firma nieoczekiwanie zerwała z nią współpracę.

Galeria fot. Twitter/kimkardashian

Rozwiązanie umowy bardzo zabolało Kardashianke, co od razu zauważył jej mąż. Kanye najwidoczniej nie mógł patrzeć jak jego żona się smuci i postanowił wziąć sprawy w swoje ręce!

Czytaj też: KIM KARDASHIAN WYZNAŁA PRAWDĘ O SOBIE

Galeria fot. Twitter/kimkardashian

Lalka Kim miała w rzeczywistości być wierną kopią celebrytki. Miała być ubrana w kreacje, którą Kardashianka miała na sobie... 7 lat temu! Dlatego kiedy firma wycofała się z umowy, Kim praktycznie się załamała!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Kanye West najwidoczniej nie mógł lub po prostu nie chciał już patrzeć na smutki swojej żony i szybko sam skontaktował się z firmą Mattel. Raper zamówił prototyp Barbie, który zostanie wykonany specjalnie dla jego żony!

Czytaj też: Kim Kardashian zostaje prawniczką!?

Mam bardzo dobre wspomnienia z tą stylizacją! Miałam umowę z Barbie i miała mieć na sobie właśnie ten look. Potem umowa została zerwana i Kim K Barbie nie będzie już produkowana. Kanye widział jak bardzo byłam smutna, zadzwonił do firmy Mattel i spełnił moje marzenie! Prototyp lalki zostanie wyprodukowany specjalnie dla mnie! - napisała Kim na swoim Twitterze

Chcielibyście zobaczyć lalkę przypominającą Kim Kardashian, czy to już przesada?

Czytaj też: KANYE WEST NIENAWIDZI, KIEDY KIM KARDASHIAN TO ROBI!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie