Podobne artykuły

Wyznanie Górniak na fejsie!

2019.01.13 12:55 | © Stars.pl

Edyta Górniak zamieściła obszerny wpis na swoim facebooku. Jest to podsumowanie poprzedniego roku, a tak naprawdę dwóch ważnych wydarzeń z życia piosenkarki. Poronienia a następnie rozstania z partnerem Mateuszem Zalewskim. Wyznała, że: Mój czas regeneracji fizycznej i duchowej dał przestrzeń na refleksje i na upomnienie się organizmu o swoje prawa

Galeria www.instagram.com/edytagorniak

Gwiazda wyjaśnia, że tłumiła w sobie emocje, bo ważniejsza była da niej pracy, fani i zobowiązania. Starała się żyć normalnie, mimo, że w głębi serca czuła ogromny ból. Jestem odpowiedzialna i zadaniowa. Nie mogłam pozwolić sobie na żaden moment słabości. Moje serce, musiało poczekać aż do teraz.

Czytaj też: Szok! Górniak zgadza się z Dodą!

Galeria Edyta Górniak Facebook

Edyta powraca do najtrudniejszego momentu swojego życia w ostatnim czasie, poronienia. Mimo, że publicznie mówiła już o tym w Dzień Dobry TVN, jak widać, to nie wystarczyło. Kobiety, które doświadczyły poronienia często nie rozmawiają o tym z nikim. Nie wypłakują tego bólu na głos. Zostają samotne w swojej wewnętrznej żałobie. Zostają same ze wstydem, że ich organizm nie podołał... Musimy o tym rozmawiać i wzajemnie się wspierać. Przecież tyle Nas jest... (!)

Galeria www.instagram.com/edytagorniak

Piosenkarka odnosi się do Boga i podkreśla, że ufa mu bezwarunkowo: Ufam Mojemu Stwórcy. Bezwarunkowo. Jeśli związek dwojga ludzi miał okazać się niedojrzały, bylibyśmy egoistami chcąc dla własnego spełnienia skazać bezbronne życie na niewłaściwy dla niego Dom. Pan Bóg już to wiedział, zanim zrozumieliśmy to my.

Czytaj też: Adwokat kobiety oskarżającej Bieniuka przedstawił jej stanowisko.

Niestety nie wszystkim fanom się to spodobało i od razu zareagowali oburzeni: Dlaczego pani powołuje się na Boga, a JEGO przykazań nie chce spełniać? Szóste przykazanie: nie cudzołóż. Grzeszy pani cudzołóstwem wobec ślubnego męża Dariusza. Cudzołóstwo to grzech śmiertelny. Ilu kochanków pani miała od kiedy wzięła ślub z Dariuszem? Piotr, Michał, William, Mateusz ilu jeszcze zwiodła pani w grzech? Ile razy pani grzeszyła ciężko cudzołóstwem wobec męża Dariusza? Rozwód cywilny w oczach Boga nie ma absolutnie żadnej wartości. Pani Edyta pisze ciągle o Bogu. Czy zapomniała, że przed NIM ślubowała wierność do śmierci swojemu mężowi Dariuszowi? Obłudne tłumaczenia i szukanie szczęścia w ramionach kochanków - oto pokłosie jej ciężkiego grzechu cudzołóstwa. Pani Edyta cudzołoży i łamie 6 przykazanie. Gorszy młode dziewczyny i kobiety pokazując wiarołomstwo wobec ślubnego męża. Do spowiedzi pani Edyto DO KONFESJONAŁU, zamiast wypłakiwać się na fejsie.

Niestety Edyta nie odpowiedziała na te komentarze, a fani zarzucają jej jeszcze, że z artystki stała się celebrytką: W czym ten rok był inny od poprzednich jeśli chodzi o kwestię artystyczną? Nie ma żadnej płyty, nowego utworu na miarę możliwości jakie Pani posiada. To co Pani nam sprzedaje to już było. Czekamy dosyć długo na coś nowego i świeżego. Może wznowienia na Lp? Z artysty stała się Pani celebrytką. Niestety.

Czytaj też: GEORGE CLOONEY NAMAWIA DO BOJKOTU LUKSUSOWYCH HOTELI

Na koniec Górniak dziękuje swoim wytrwałym fanom: Dziękuję całym sercem za Wasze słowa, za ciepłe myśli, za modlitwę, za Naszą bliskość w Muzyce, prawdziwość, oddanie, zaufanie i wzajemne wsparcie. Niezależnie od miejsca w życiu pamietajmy, że wszyscy pochodzimy przecież z tego samego Ogrodu...

Pisze także o wartościach jakimi powinniśmy się kierować: Bądźmy dobrzy dla siebie wzajemnie. Ale także dla siebie samych. Żyjmy najmądrzej jak potrafimy. Śmiejmy się. Jak najwiecej się śmiejmy, to takie ważne. Pozwólmy sobie czasem na zwykłość, na szaleństwo. Wybaczajmy innym i wybaczajmy sobie.

Czytaj też: SCOTT DISICK OŚWIADCZY SIĘ SOFII RICHIE?

Edyta uważa, że nic nie dzieję się bez powodu i można wywnioskować, że z pokorą przyjmuje wole Boga: W obliczu najtrudniejszych nawet sytuacji nie zapominajmy, każdy dzień przynosi Nowe nadzieje..

A Wy żyjecie zgodnie z przykazaniami, tłumaczycie wszystko wolą Boga i ufacie mu bezwarunkowo?

Czytaj też: Edyta Górniak z nowym facetem. Jak się poznali?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie