Podobne artykuły

CHERYL COLE WYPIERA SIĘ BOTOKSU!

2019.01.13 14:20 | © Stars.pl

Kiedy Cheryl Cole wróciła na scenę po długiej przerwie, większość fanów była o wiele bardziej zainteresowana nową twarzą wokalistki, niż jej nową muzyką. Jednak czy faktycznie jest o czym mówić? Po kilku miesiącach, Cheryl w końcu zebrała się na odwagę i zdradziła tajemnicę tych strasznych fotek!

Galeria

Cheryl z pewnością nie przypuszczała, że jej wielki powrót na scenę, będzie aż tak bardzo związany z krytyką jej wyglądu. Wielbiciele oczywiście nie mogli nie zwrócić uwagi na to, co stało się z twarzą Cheryl! W teledysku do kawałka Love Made Me Do It, twarz wokalistki wyglądała całkowicie inaczej niż kiedyś! Niestety pierwsze publiczne wyjście artystki, tylko potwierdziło obawy fanów. Teraz najwidoczniej gwiazda doszła w końcu do wniosku, że wypadałoby się z tego wytłumaczyć...

Czytaj też: Aktor z „Beverly Hills 90210” walczy o życie!

Galeria

Kilka tygodni temu, w mediach aż huczało od informacji, że Cheryl zainwestowała w... botoks! Decyzja wokalistki, która ma obecnie dopiero 35 lat, była kompletnie niezrozumiała dla jej fanów! Artystka od lat uznawana była za jedną z najpiękniejszych kobiet w branży! Czyżby rozstanie z Liamem, który był młodszy od niej o 10 lat, obniżyło jej samoocenę i skłoniło gwiazdę do wizyty u chirurga?

Galeria

Kiedy wszyscy fani są przekonani, że wokalistka "poprawiła" swoją twarz, Cheryl postanowiła jednak twardo temu zaprzeczyć! Artystka twierdzi, że wygląd jej twarzy jest wyłącznie wynikiem tego, że... się nie wyspała!

Czytaj też: Meghan wściekła na Królową Elżbietę!

Galeria

Sądzisz, że wyglądam tu inaczej? Prawda jest taka, że tamtej nocy spałam jedną godzinę, co nigdy nie jest dobre. Obudziłam się, bo singiel i video wychodziły w tym samym czasie i czytałam reakcję fanów na Twitterze. Trochę się zasiedziałam i zrobiła się trzecia w nocy. Poszłam do łóżka i wstałam godzinę później. Założyłam więc perukę - krótki bob to peruka z teledysku. Byłam bardzo blada i wychodząc, artysta od makijażu powiedział do mnie: "Masz wielką zmarszczkę na twarzy, której nie mogę się pozbyć." Nikt nie zauważył peruki. - wyznała Cheryl

Galeria

Może i jej teoria faktycznie byłaby wiarygodna, gdyby nie fakt, że twarz wokalistki w teledysku do Love Made Me Do It, również wyglądała na odmienioną.

Czytaj też: Agnieszka Kaczorowska i jej priorytety

Wierzycie w jej tłumaczenie?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie