Podobne artykuły

Wielki Ślub i wielkie rozstanie?

2019.01.14 09:42 | © Stars.pl

Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” to druga para w historii programu, których małżeństwo przetrwało. Na oczach widzów wzięli ślub, poznawali się i zakochiwali w sobie. Z odcinka na odcinek ich miłość kwitła i para zdecydowała, że nadal będą trwać w małżeństwie. To niewątpliwie sukces dla ekspertów z programu.

Galeria

Para bardzo szybko przypadła do gustu widzom, więc dalsze ich losy śledzą w mediach społecznościowych. Anita zamieściła na swoim Instagramie fotkę. Wygląda na niej nieco inaczej niż zwykle. To za sprawą nowej fryzury. Dziewczyna zafarbowała włosy, podcięła je i zrobiła grzywkę. Internauci od razu to zauważyli, nie szczędząc jej komplementów: Pięknie Jak zwykle przepięknie wyglądasz Piękna fryzura

Czytaj też: ANGELINA JOLIE PLANUJE ŚLUB

Galeria

Jednak jeszcze jeden szczegół przykuł uwagę internautów. Gdzie obrączka Anity? Witam, obrączki nie widzę Ja przepraszam za pytanie ale....gdzie jest obrączka? Anita nie ma obrączki. Czyżbyście nie byli już razem?

Galeria www.instagram.com/anitaczylija

Pytali zmartwieni fani pary. Jednak Anita uspokoiła wszystkich: Nie jestem wdową i noszę na prawej ręce-zdjęcie to odbicie lustrzane

Czytaj też: Wielkie wejście Jordyn Woods

Adrian żartując dodał: Co Ty gadasz! Pokaż obrączkę! Gdzie ją zostawiłaś?

Jak widać wszystko jest w porządku i para dalej jest razem. Niestety nie udało im się jeszcze razem zamieszkać, ale trzymamy kciuki za Anitę i Adriana.

Czytaj też: Wielki powrót Sexmasterki!

Jak myślicie uda im się to?

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie