Podobne artykuły

Rozenek ostro o Pawłowicz!

2019.01.14 11:00 | © Stars.pl

Wczorajsze przykre wydarzenia z Gdańska wstrząsnęły Polską. Atak nożownika na Prezydenta Gdańska był szokiem dla wszystkich. Niestety znaleźli się też tacy, którzy wykorzystali moment by wyrazić swoją niechęć do Jurka Owsiaka.

Galeria www.instagram.com/m_rozenek

Mowa o Krystynie Pawłowicz, posłance PiS, która chwile po ataku na Prezydenta Adamowicz, pluła jadem na Tweeterze w strone Owsiaka: Owsiak wzbudza w ludziach wielkie negatywne emocje z powodu skrajnie kontrowersyjnej postawy,szerzenia nienawiści i hejtu,poniżania innych jak też z powodu finansowania z puszek działalności 'pozamedycznej', a przy tym swej arogancji, że powinien odejść. Od dawna kompromituje sobą samą ideę,jest zakłamany lżąc Kościół i jednocześnie śląc dzieci pod kościoły po datki.Owsiak musi odejść,bo skłócanie przez niego ludzi,szczucie na innych źle się skończy. Owsiak MUSI odejść. Dla dobra sprawy i bezpieczeń. innych

Czytaj też: Rozenek zszokowała internautów.

Galeria Franciszek Mazur/Agencja Gazeta

W Internecie zawrzało. Nie umknęło to również uwadze Celebrytów. Małgorzata Rozenek po ataku w Gdańsku na swoim Instagramie napisała: ...Ludzie dokąd to wszystko zmierza? Gdzie ten hejt, nienawiść nas zabierze?! Panie Prezydencie nasze mysli i modlitwy kierujemy do Pana.

Galeria www.instagram.com/m_rozenek

Jedna z Intenautek zapytała Rozenek: A czytała Pani komentarz Pawłowicz (Opublikowany na tweeterze)?

Czytaj też: JONAS BROTHERS PRZESZLI ROCZNĄ TERAPIĘ

Galeria twitter.com/KrystPawlowicz

Na co Małgosia odpowiedziała stanowczo: Niektórych osób to wręcz nie należy czytać, a już na pewno rozpowszechniać. Szkoda czasu na wariatów.

Galeria www.instagram.com/m_rozenek

Zgadzacie się z Perfekcyjną Panią Domu?

Czytaj też: Małgorzata Rozenek została „mamą”!

Polecane artykuły

Komentarze (3)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie