Podobne artykuły

Doda boi się o własne życie!

2019.01.14 13:00 | © Stars.pl

Doda i jej mąż spędzają czas w urokliwym Sopocie. Artystka ma jednak czas na refleksje i przemyślenia. Dorota na Instagramie odniosła się do wczorajszych, przykrych wydarzeń, które miały miejsce w Gdańsku (przypominamy, atak nożownika na Prezydenta Gdańska): wysyłamy dużo wsparcia i dobrych myśli do Pawła Adamowicza. Oby artyści mogli wychodzić bez strachu na scenę w przyszłości ....

Galeria www.instagram.com/dodaqueen

Z wpisu wynika, że Doda obawia się o swoje życie! To nic dziwnego, w końcu scena to jej drugi dom.

Czytaj też: HIT INTERNETU: INFLUENCERKA BOI SIĘ, ŻE ZOSTANIE BEZDOMNĄ PROSTYTUTKĄ!

Galeria www.instagram.com/dodaqueen

Piosenkarka ostrzega: To dopiero początek. Ludzie sami na siebie nakręcili spirale nienawiści i ludzie powinni ją zatrzymać! Ataki medialne i hejty już dawno przekroczyły wszelkie granice. Wczoraj również życie. Zaatakowany nożem na scenie polityk walczy właśnie o nie! Módlmy się żeby mu się udało. Artystom powtarzają: chcesz pracować-musisz być gruboskórny. Żaden człowiek nie ma tak grubej skóry, której nie przebije nóż.

Galeria www.instagram.com/dodaqueen

Jeden z Internautów zapytał Dodę: A może ten atak był wynikiem osobistej desperacji , wynikiem krzywdy wyrządzonej przez Adamowicza a nie mową nienawiści władzy ? Przecież wszystkim wiadomo o tym w ile spraw prowadzonych przez prokuraturę był zamieszany , ile przekrętów na koncie , może ktoś przez niego ucierpiał szukał osobistej zemsty na nieuczciwym człowieku.

Czytaj też: KIM KARDASHIAN JEST PRZERAŻONA!

Na co Doda krótko odpowiedziała: Może... ale jeżeli każdy z nas teraz będzie szukał osobistej zemsty za swoje krzywdy to co będzie?

Pisząc o hejcie i nienawiści, szkoda, że Doda nie pamięta już jak drwiła i śmiała się z Justyny Steczkowskiej w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie", jak z Agnieszką Woźniak-Starak pobiła się w jednym z chorzowskich klubów, i jak Edycie Górniak zarzuciła zawirowania psychiczne. Skoro ludzie mają zatrzymać spirale nienawiści to może Pani da dobry przykład, Pani Doroto? Myślicie, że Piosenkarka ma powody do obaw?

Czytaj też: Aktor z „Beverly Hills 90210” walczy o życie!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie