Podobne artykuły

Doda boi się o własne życie!

2019.01.14 13:00 | © Stars.pl

Doda i jej mąż spędzają czas w urokliwym Sopocie. Artystka ma jednak czas na refleksje i przemyślenia. Dorota na Instagramie odniosła się do wczorajszych, przykrych wydarzeń, które miały miejsce w Gdańsku (przypominamy, atak nożownika na Prezydenta Gdańska): wysyłamy dużo wsparcia i dobrych myśli do Pawła Adamowicza. Oby artyści mogli wychodzić bez strachu na scenę w przyszłości ....

Galeria www.instagram.com/dodaqueen

Z wpisu wynika, że Doda obawia się o swoje życie! To nic dziwnego, w końcu scena to jej drugi dom.

Galeria www.instagram.com/dodaqueen

Piosenkarka ostrzega: To dopiero początek. Ludzie sami na siebie nakręcili spirale nienawiści i ludzie powinni ją zatrzymać! Ataki medialne i hejty już dawno przekroczyły wszelkie granice. Wczoraj również życie. Zaatakowany nożem na scenie polityk walczy właśnie o nie! Módlmy się żeby mu się udało. Artystom powtarzają: chcesz pracować-musisz być gruboskórny. Żaden człowiek nie ma tak grubej skóry, której nie przebije nóż.

Galeria www.instagram.com/dodaqueen

Jeden z Internautów zapytał Dodę: A może ten atak był wynikiem osobistej desperacji , wynikiem krzywdy wyrządzonej przez Adamowicza a nie mową nienawiści władzy ? Przecież wszystkim wiadomo o tym w ile spraw prowadzonych przez prokuraturę był zamieszany , ile przekrętów na koncie , może ktoś przez niego ucierpiał szukał osobistej zemsty na nieuczciwym człowieku.

Na co Doda krótko odpowiedziała: Może... ale jeżeli każdy z nas teraz będzie szukał osobistej zemsty za swoje krzywdy to co będzie?

Pisząc o hejcie i nienawiści, szkoda, że Doda nie pamięta już jak drwiła i śmiała się z Justyny Steczkowskiej w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie", jak z Agnieszką Woźniak-Starak pobiła się w jednym z chorzowskich klubów, i jak Edycie Górniak zarzuciła zawirowania psychiczne. Skoro ludzie mają zatrzymać spirale nienawiści to może Pani da dobry przykład, Pani Doroto? Myślicie, że Piosenkarka ma powody do obaw?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie