Podobne artykuły

KYLIE JENNER PRZEGRAŁA Z... JAJKIEM!

2019.01.14 13:26 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że tego chyba nikt się nie spodziewał! Na Instagamie pojawiła się ogromna konkurencja dla Kylie Jenner, którą jest... jajko!

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

To nie żart! Jeden z Instagramowych profili, opublikował wyłącznie jedną fotkę - jajka. Do tej pory, zdjęcie ma o wiele więcej polubień niż fotka Kylie, na której celebrytka trzyma rączkę swojej maleńkiej córeczki Stormi!

Czytaj też: KYLIE JENNER POCIESZYŁA SIĘ JUŻ PO JORDYN WOODS?

Galeria fot. Instagram/world_record_egg

Fotka jajka zebrała aż 23 miliony polubień! Natomiast zdjęcie Kylie Jenner, polubiło "wyłącznie" 18 milionów użytkowników

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

„Ustalmy razem nowy rekord świata i pobijmy najbardziej lubiany post na Instagramie. Pobiliśmy najbardziej lubiany post Kylie Jenner (18 mln) Mamy to” - podpisano fotkę z jajkiem

Czytaj też: KYLIE JENNER I TRAVIS SCOTT ŻYJĄ W TRÓJKĄCIE?!

Możecie być jednak pewni, że co by się nie działo, Kylie Jenner za bardzo ceni sobie swoją Instagramową sławę, żeby po prostu olać tę sytuację. W odpowiedzi na fotkę jajka, Kylie szybko opublikowała w sieci filmik, na którym można zobaczyć, jak celebrytka po prostu rozbija jajko o asfalt. Podpisała go Weź to małe jajko, a w tle słychać wyłącznie śmiech.

Mogłoby się wydawać, że Kylie nie przejmuje się tym, że ktoś wyprzedza ją w ilości polubień na Instagramie, jednak czy nagranie takiego filmiku nie było aktem desperacji?

Czytaj też: KYLIE JENNER ODMÓWIŁA WYSTĘPU W RODZINNYM REALITY SHOW

 
 
 
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (3)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie