Podobne artykuły

KYLIE JENNER PRZEGRAŁA Z... JAJKIEM!

2019.01.14 13:26 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że tego chyba nikt się nie spodziewał! Na Instagamie pojawiła się ogromna konkurencja dla Kylie Jenner, którą jest... jajko!

To nie żart! Jeden z Instagramowych profili, opublikował wyłącznie jedną fotkę - jajka. Do tej pory, zdjęcie ma o wiele więcej polubień niż fotka Kylie, na której celebrytka trzyma rączkę swojej maleńkiej córeczki Stormi!

Fotka jajka zebrała aż 23 miliony polubień! Natomiast zdjęcie Kylie Jenner, polubiło "wyłącznie" 18 milionów użytkowników

„Ustalmy razem nowy rekord świata i pobijmy najbardziej lubiany post na Instagramie. Pobiliśmy najbardziej lubiany post Kylie Jenner (18 mln) Mamy to” - podpisano fotkę z jajkiem

Możecie być jednak pewni, że co by się nie działo, Kylie Jenner za bardzo ceni sobie swoją Instagramową sławę, żeby po prostu olać tę sytuację. W odpowiedzi na fotkę jajka, Kylie szybko opublikowała w sieci filmik, na którym można zobaczyć, jak celebrytka po prostu rozbija jajko o asfalt. Podpisała go Weź to małe jajko, a w tle słychać wyłącznie śmiech.

Mogłoby się wydawać, że Kylie nie przejmuje się tym, że ktoś wyprzedza ją w ilości polubień na Instagramie, jednak czy nagranie takiego filmiku nie było aktem desperacji?

 
 
 
Galeria fot. Instagram/kyliejennerGaleria fot. Instagram/world_record_eggGaleria fot. Instagram/kyliejenner
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie