Podobne artykuły

SOFIA RICHIE JEST W CIĄŻY?

2019.01.14 19:45 | © Stars.pl

Nie od dziś wiadomo, że Sofia jest jedną z najbardziej zdesperowanych kobiet amerykańskiego show biznesu. Modelka jest gotowa na wszystko, żeby tylko zatrzymać u sobie ukochanego Scotta. Niestety w dalszym ciągu musi rywalizować o jego względy, z byłą dziewczyną Disicka - Kourtney Kardashian, która nie musi nawet specjalnie się wysilać, bo Scott i tak jest obecnie praktycznie na każde jej zawołanie.

Galeria fot. Instagram/scofiagoals

Sofia walczy z Kardashianką o uwagę Scotta już od kilku miesięcy. Odkąd doświadczona w tego typu gierkach celebrytka stwierdziła, że przyjaźń ze swoim ex może być świetną zabawą, młodziutka modelka co chwilę przeżywa kolejne upokorzenia, kiedy jej partner wyjeżdża z Kourtney, albo wrzuca sobie z nią wspólne fotki do sieci. Przypominamy, że Kourtney ma nas Sofią ogromną przewagę - jest matką trójki dzieci Scotta!

Czytaj też: SOFIA RICHIE BYŁA ZASTRASZONA PRZEZ KARDASHIANKI!

Galeria fot. Instagram/letthelordbewithyou

Nikogo nie powinno więc dziwić, że Sofia postanowiła w końcu wziąć przykład z Kardashianki i po prostu usidlić Scotta za pomocą dziecka. 20-letnia modelka i jej starszy chłopak, już od dłuższego czasu się nie zabezpieczają, na wyraźną prośbę Sofii. Zdążyła już zajść w ciążę?

Galeria fot. Instagram/letthelordbewithyou

Znajomi z bliskiego otoczenia modelki donoszą, że Sofia wpadła na pomysł zajścia w ciążę, kiedy zaczęła obserwować Khloe Kardashian i Tristana Thompsona. Obecnie nie ma już praktycznie żadnych wątpliwości, że sportowiec w dalszym ciągu jest partnerem Kardashianki, głównie ze względu na wspólne dziecko. Khloe udało się więc w ten sposób zatrzymać przy sobie ukochanego. Czy Sofia zdecydowała się na pójście w jej ślady?

Czytaj też: WIEMY CZEGO NAJBARDZIEJ BOI SIĘ SOFIA RICHIE

Sofia widzi, jak dziecko trzyma przy sobie Khloe i Tristana. To okropne dla zdrowego związku, ale Sofia nie myśli logicznie - a Scott po prostu idzie z prądem. - możemy przeczytać

Biorąc jednak pod uwagę naturę Scotta, młodziutka Sofia powinna jednak dwa razy zastanowić się, zanim zdecyduje się na dziecko z Disickiem. Co prawda w ostatnim czasie zgrywa wzorowego tatusia, jednak w ostatnich latach wielokrotnie pokazywał, że woli spędzać czas w towarzystwie młodych modelek, niż własnej rodziny...

Czytaj też: Księżna Meghan chce wojny!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie