Podobne artykuły

WIEMY KIEDY URODZI MEGHAN MARKLE!

2019.01.14 21:11 | © Stars.pl

Księżna Meghan i książę Harry spotkali się niedawno ze swoimi wielbicielami w czasie spaceru po Birkenhead. Padło w tym czasie wiele pytań o termin porodu Meghan, a także o płeć kolejnego Royal Baby!

Galeria fot. Instagram/meghanmarkle_official

Meghan Markle najwidoczniej zdała sobie w końcu sprawę, że od jakiegoś czasu, przedstawiana jest w mediach w złym świetle. Wszystko wskazuje na to, że księżna postanowiła ocieplić swój wizerunek i otworzyła się przed fanami, zdradzając pewne fakty na temat swojej ciąży. Książęta Sussex wybrali się niedawno z wizytą do Birkenhead. Obecność Meghan i księcia Harry'ego oczywiście bardzo szybko wywołała w mieście prawdziwy szał. Kiedy więc ciężarna Markle wraz z mężem udali się na spacer, tysiące fanów poszło w ich ślady!

Czytaj też: Ślubne wymagania Meghan Markle! "Pałac uznał tę prośbę za niedorzeczną"

Galeria fot. Instagram/meghanmarkle_official

Trzeba przyznać, że była to świetna okazja żeby spotkać księżną i księcia, a także żeby zadać im kilka ważnych pytań. Z tej możliwości bardzo szybko skorzystała zaledwie 9-letnia Kitty Dudley. Później w rozmowie z magazynem U.K., dziewczynka przyznała, że zapytała księżną o płeć dziecka, a Meghan zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy!

Galeria fot. Instagram/meghanmarkle_official

Spytałam ją, czy urodzi dziewczynę, czy chłopca, a ona powiedziała, że nie wie - przyznała

Czytaj też: JUSTIN BIEBER NAGRAŁ NOWĄ PIOSENKĘ!

Kolejne pytanie dotyczyło terminu porodu Meghan. HELLO! donosi, że żona księcia Harry'ego jest obecnie w 6 miesiącu ciąży, więc najprawdopodobniej urodzi na przełomie kwietnia i maja.

Myślicie, że Meghan i Harry faktycznie nie wiedzą czy urodzi im się chłopczyk, czy dziewczynka? ;)

Czytaj też: Meghan urodziła?!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie