Podobne artykuły

Maniewski się oświadczył

2019.01.15 09:58 | © Stars.pl

Maciej Maniewski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich fryzjerów. Ma sieć salonów fryzjerskich oraz Akademię Fryzjerstwa. Na antenie TVN Style prowadzi własny program „Afera Fryzjera”.

Galeria Facebook Sonia Żogała

Jego wybranką jest modelka pochodząca ze Śląska, 28 letnia Sonia Żogała. Para obecnie wypoczywa na Malediwach, jak wynika ze zdjęć zamieszczonych na facebooku modelki- od zeszłego tygodnia. Jesteśmy w niebie Love is in the air. Mój wariat Pisała Sonia

Czytaj też: JUSTIN BIEBER PRZEBRAŁ SIĘ ZA... HAILEY

Galeria Facebook Sonia Żogała

Dzisiaj kobieta wrzuciła zdjęcie, z opisem: „Powiedziałam tak”

Galeria www.instagram.com/maniewski

Na palcu Soni znajduje się piękny pierścionek z czarnym jak się domyślamy diamentem. Żogała wygląda na szczęśliwą i wzruszoną.

Czytaj też: GRA O TRON 8: KIT HARINGTON PRAWIE STRACIŁ JĄDRA! [VIDEO]

Maniewski również pochwalił się zaręczynami. Na jego Instagramie zamieścił to samo zdjęcie z opisem: She said YES! ? Powiedziała TAK! Sonia- Moje najważniejsze serduszko na świecie Dziękuje, że jesteście ze mną, bądźcie teraz z nami! Kochajcie się bo to najważniejsze. Życie jest pięknie- łapcie każdą chwile! Nie mogłem oprzeć się urokowi mojej Ukochanej. (Oczywiście i tego wspaniałego miejsca- wymarzonego na takie chwile)!

Wcześniej na instastory prosił fanów, by trzymali kciuki i mówił, że bardzo się stresuje: To bardzo ważny moment dla mnie, bardzo ważny wieczór. Nie zdradził o co chodzi, ale można było wywnioskować, że chodzi o jego piękną wybrankę. Zakochanym życzymy dużo szczęścia i miłości!

Czytaj też: PETE DAVIDSON USUNĄŁ TATUAŻ, KTÓRY ZROBIŁ Z ARIANĄ GRANDE!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie