Podobne artykuły

DRAKE ZAROBIŁ 2 MILIONY DOLARÓW W 30 MINUT!

2019.01.14 21:57 | © Stars.pl

W czwartek Drake dał naprawdę świetny występ w jednym z kasyn w Las Vegas. Okazało się, że to właśnie on miał rozpocząć rezydenturę rapera! Z pewnością był to bardzo dobry początek długiej, a przy tym niezwykle opłacalnej współpracy.

Galeria fot. Instagram/champagnepapi

Artysta był gwiazdą wieczoru w XS Nightclub w Wynn Las Vegas. Podczas swojego występu podzielił się z wielbicielami dobrą nowiną!

Czytaj też: SHAWN MENDES JEST GEJEM?!

Galeria fot. Instagram/champagnepapi

Będę tutaj w XS Nightclub przez cały rok. Będzie mnóstwo okazji do zobaczenia mnie - powiedział ze sceny

Galeria fot. Instagram/champagnepapi

Trzeba przyznać, że ten koncert naprawdę mu się udał! Dzięki Drake'owi udało się sprzedać aż 1600 biletów w klubie, a także kolejne 3200 przy jednym z odkrytych basenów! Wszystko wskazuje na to, że rezydentura Drake'a w Los Angeles będzie jednym z najlepszych wyborów w jego karierze!

Czytaj też: JORDYN WOODS JEST PRZEŚLADOWANA PRZEZ... RASISTÓW?!

Las Vegas Review-Journal donosi, że XS Nightclub zdecydował się na podpisanie umowy z Drake'iem na cały rok! Co prawda nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, dlatego na ten moment nie wiemy ile właściwie raper zarobi na koncertach.

Wiemy jednak, że za 30-minutowy występ zapłacono mu aż... 2 miliony dolarów! Można więc śmiało stwierdzić, że dzięki tej rezydenturze, Drake będzie całkiem nieźle ustawiony już do końca życia :)

Czytaj też: „Big Brother”: „Wszystko jest ustawione"

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie