Podobne artykuły

ANJA RUBIK O MASTURBACJI

2019.01.15 12:05 | © Stars.pl

Anja Rubik od jakiegoś czasu chętnie publicznie wypowiada się na temat seksu. Według modelki jest to temat, który od lat spycha się na margines głównie w szkołach. Najwidoczniej doszła do wniosku, że skoro państwo nie zamierza pomóc w wychowaniu młodzieży, to ona powinna przejąć pałeczkę. Na YouTube ruszyła właśnie seria wywiadów, które będą przeprowadzane ze sławnymi osobami.

Galeria fot. Instagram/anja_rubik

Każdy z odcinków będzie dotyczył pornografii, seksu oralnego i sekstingu. Tematy wybierane są głównie na podstawie najnowszej produkcji Netflixa - Sex education.

Czytaj też: KIM KARDASHIAN NAGRAŁA SEX TAŚMĘ KOMPLETNIE NAĆPANA!

Galeria fot. Instagram/anja_rubik

Gośćmi pierwszego odcinka byli Maciej Dąbrowski i Natalia Trybus, a na pierwszy ogień poszła oczywiście masturbacja. YouTuber wyznał, że pierwszy raz próbował zadowolić się sam już w wieku 6 lat!

Galeria fot. Instagram/anja_rubik

Przeraziłem się, bo bolał mnie penis. Nic z niego nie leciało. Dopiero jak miałem 11 lat to coś zaczęło kapać z kurka. Ale byłem tak przerażony, że myślałem, że będę musiał do szpitala jechać. I co miałem rodzicom powiedzieć? Ale chwilę później przeszło i pomyślałem sobie: to może jeszcze raz spróbuję?

Czytaj też: POLAK NAWOŁYWAŁ DO ZABÓJSTWA KSIĘCIA HARRY'EGO

Jak się okazuje, Anja wcale nie była od niego wiele lat starsza, kiedy po raz pierwszy miała kontakt z samozadowoleniem. Zaciekawiona zaczęła odkrywać swoje ciało, kiedy miała zaledwie 8 lat!

Pamiętam, że bawiłam się misiem, było ocieranie o misia. Potem nagle to minęło i później pamiętam takie sytuacje w wieku 13, 14 lat - przyznała

Czytaj też: ŚWIĄTECZNE ZABAWY U BLAC CHYNY

Co myślicie o tej formie edukacji? Przyjmie się w naszym kraju?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (8)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie