Podobne artykuły

PIES BECKHAMÓW ŚPI POD KOCEM ZA 4,5 TYSIĄCA FUNTÓW!

2019.01.15 14:00 | © Stars.pl

Nie od dziś wiadomo, że David i Victoria Beckham nie oszczędzają na członkach najbliższej rodziny. Wszystko wskazuje na to, że zalicza się do nich również ich piesek, spaniel Olive. Victoria pochwaliła się niedawno w sieci designerskim kocykiem, który sprezentowała zwierzakowi.

Galeria fot. Instagram/victoriabeckham

Oczywiście obecnie nikogo już nie dziwi fakt, że Victoria i David mogą sobie pozwolić na o wiele więcej niż przeciętni obywatele, jednak nikt chyba nie przypuszczał, że para będzie chciała zapewnić równie luksusowe życie również swojemu pupilowi!

Czytaj też: BEYONCE WAŻYŁA 100 KILOGRAMÓW

Galeria fot. Instagram/victoriabeckham

Victoria opublikowała na swoim Instagramie fotkę, na której widzimy Davida odpoczywającego z pieskiem i podpisała je popołudniowa drzemka z tatusiem. Uwagę przyciąga oczywiście czerwony kocyk, którym "tatuś" przykrył pieska...

Galeria fot. Instagram/victoriabeckham

Designerski kocyk pochodzi z domu mody Louis Vuitton. Victoria i David musieli zapłacić za niego aż... 4,6 tysiąca funtów! Nie da się ukryć, ze jest to wyjątkowo hojny prezent dla zwierzaka, który podczas zabawy może z łatwością porwać go na strzępy. Przypominamy jednak, że jeszcze niedawno siostrzeniec Davida żalił się w mediach, że brakuje mu pieniędzy nawet na najbardziej podstawowe artykuły codziennego użytku...

Czytaj też: Rozwód w Rodzinie Królewskiej.

Victoria od lat znana jest jednak z zamiłowania do drogich produktów z najwyższej półki. Nikogo nie powinno więc dziwić, że również jej pupilek jest rozpieszczany luksusowymi dodatkami.

Większość fanów jest zachwycona fotką i uważa, że jest ona urocza. Niektórzy jednak otwarcie przyznają, że chcieliby być na miejscu Olive. Myślicie, że ze względu na kocyk, czy możliwość przytulenia do Davida? ;)

Czytaj też: MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY NIE MAJĄ GDZIE MIESZKAĆ!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie