Podobne artykuły

PIES BECKHAMÓW ŚPI POD KOCEM ZA 4,5 TYSIĄCA FUNTÓW!

2019.01.15 14:00 | © Stars.pl

Nie od dziś wiadomo, że David i Victoria Beckham nie oszczędzają na członkach najbliższej rodziny. Wszystko wskazuje na to, że zalicza się do nich również ich piesek, spaniel Olive. Victoria pochwaliła się niedawno w sieci designerskim kocykiem, który sprezentowała zwierzakowi.

Oczywiście obecnie nikogo już nie dziwi fakt, że Victoria i David mogą sobie pozwolić na o wiele więcej niż przeciętni obywatele, jednak nikt chyba nie przypuszczał, że para będzie chciała zapewnić równie luksusowe życie również swojemu pupilowi!

Victoria opublikowała na swoim Instagramie fotkę, na której widzimy Davida odpoczywającego z pieskiem i podpisała je popołudniowa drzemka z tatusiem. Uwagę przyciąga oczywiście czerwony kocyk, którym "tatuś" przykrył pieska...

Designerski kocyk pochodzi z domu mody Louis Vuitton. Victoria i David musieli zapłacić za niego aż... 4,6 tysiąca funtów! Nie da się ukryć, ze jest to wyjątkowo hojny prezent dla zwierzaka, który podczas zabawy może z łatwością porwać go na strzępy. Przypominamy jednak, że jeszcze niedawno siostrzeniec Davida żalił się w mediach, że brakuje mu pieniędzy nawet na najbardziej podstawowe artykuły codziennego użytku...

Victoria od lat znana jest jednak z zamiłowania do drogich produktów z najwyższej półki. Nikogo nie powinno więc dziwić, że również jej pupilek jest rozpieszczany luksusowymi dodatkami.

Większość fanów jest zachwycona fotką i uważa, że jest ona urocza. Niektórzy jednak otwarcie przyznają, że chcieliby być na miejscu Olive. Myślicie, że ze względu na kocyk, czy możliwość przytulenia do Davida? ;)

Galeria fot. Instagram/victoriabeckhamGaleria fot. Instagram/victoriabeckhamGaleria fot. Instagram/victoriabeckham
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie