Podobne artykuły

Doda apeluje do artystów

2019.01.15 14:06 | © Stars.pl

Doda bardzo przeżyła śmierć Prezydenta Gdańska. Nie rozumie, jak można tak pałać do kogoś nienawiścią. Od kilku dni informuje, że jest przerażona sytuacją jaka miała miejsce podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ewidentnie ostatnie wydarzenia bardzo na nią wpłynęły. Dzisiaj na swoim Instastory Doda zaapelowała do wszystkich artystów: Przekażmy sobie znak pokoju, zjednoczmy naszych wszystkich fanów, pogódźmy ludzi, zjednoczmy ich pod sceną.

Galeria www.instagram.com/dodaqueen

Doda chce zorganizować wspólny koncert z innymi artystami, ale nie jako wynajęci artyści, tylko sami od siebie: Zróbmy wspólny koncert, ale nie na zasadzie że telewizja robi, tylko zróbmy coś od siebie, sami.

Czytaj też: Kolejna Gwiazda broni Meghan!

Galeria www.instagram.com/dodaqueen

Doda namawia, aby artyści dzielili się swoimi historiami o tym, jaki hejt ich spotyka i jakie jest to dla nich trudne: niech każdy artysta wyjdzie, opowie swoje historie związane z hejtem, z przemocą w intranecie, o tym jak my to przeżywamy

Piosenkarka ma określony cel związany z koncertem: myślę, że możemy tym pomóc młodym ludziom, swoim fanom, ale przede wszystkim, jako artyści zrobić kawał dobrej roboty, po to w sumie jesteśmy, mamy ludzi godzić, jednoczyć w kontrze do całego świata polityki, no i tych, plotek, hejtów w necie, to na nas najbardziej się odbija, ale też najbardziej powinniśmy stawić temu czoło co wy na to?

Czytaj też: SCOTT DISICK NIE CHCE ŚLUBU Z SOFIĄ RICHIE

Doda przekonuje artystów, że warto, że jest to potrzebne w tak trudnych chwilach społeczeństwu i zachęca do kontaktu z nią: Także apeluje do wszystkich artystów, kochani zróbmy coś fajnie razem, będzie to na pewno zapamiętane przez wszystkich i może okazać się lekarstwem, plasterkiem na tą całą ranę. Odzywajcie się do mnie, dajcie znać.

Myślicie, że to dobry pomysł?

Czytaj też: Księżna Kate i Królowa Elżbieta razem na spotkaniu!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie