Podobne artykuły

Doda przeprasza Górniak i Steczkowską

2019.01.15 14:49 | © Stars.pl

Jak wszyscy wiemy Doda uwielbia być w centrum zainteresowania i być na językach wszystkich. Tym razem Doda szokuje, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Piosenkarka na swoim instastory przeprasza Edytę Górniak, Justynę Steczkowską i wszystkie koleżanki z branży które za nią nie przepadają.

Galeria

Konflikt "Królowej" I Edyty Górniak trwa już od 12 lat! Od momentu, w którym Edyta w 2007 r. niezbyt przychylnie skomentowała piosenkę Dody, między Gwiazdami jest bardzo napięta sytuacja. Piosenkarki nie przebierają w słowach pod swoim adresem i nie szczędzą sobie złośliwości w mediach czy na portalach społecznościowych.

Czytaj też: Kinga Rusin i Edyta Górniak zostały przyjaciółkami!

Galeria www.instagram.com/dodaqueen

Górniak nie chciała nawet wystąpić w "The voice of Poland", gdy dotarły do niej informacje, że Doda ma być tam trenerką. W rozmowie z "Faktem" mówiła: „Jeśli będzie tak, jak mówi prezes TVP, i Doda zostanie trenerem, to z bólem serca rozstanę się z programem. Nie mogę niestety pracować z kimś, kto mąci, i psuje atmosferę. Jestem profesjonalistką i w pracy cenię sobie komfort i spokój’’

Galeria www.instagram.com/justynasteczkowska

Z Justyną Steczkowską także ma na pieńku. Doda drwiła z artystki i upokarzała ja w programie "Gwiazdy tańcza na lodzie". Mimo, że Doda w programie "Gwiazdy Cejrowskiego" przyznała, że źle zrobiła: Są dwie strony tej sytuacji i rzeczywiście teraz już bym tak nie zrobiła Wtedy byłam młoda, nie rozumiałam dlaczego ona razem z Edytą Górniak ubliżała mi w programie “Ranking gwiazd” – byłam debiutantką, uwielbiałam słuchać “Dziewczyny szamana”, kibicowałam Edycie w Eurowizji. Jak one dwie zaczęły na mnie najeżdżać w telewizji, gdzie my z rodzicami oglądaliśmy to przed telewizorem w Ciechanowie, to ja kompletnie tego nie rozumiałam, mówię: “Dlaczego? Przecież ja im nic złego nie zrobiłam? Dlaczego one są dla mnie takie niemiłe?

Czytaj też: Doda wylądowała, ale pomyliła kraje!

Galeria www.instagram.com/edytagorniak

Do dzisiaj Panie pozostają w konflikcie, bo jak stwierdziła Doda w "Gwiazdach Cejrowskiego", pytana o to czy się pogodziły: Nie było okazji, nie widujemy się.

Teraz Dorota znalazła okazję! Na instastory wyciąga rękę do Edyty i Justyny: Wyciągam rękę do Edyty Górniak, do Justyny Steczkowskiej, do wszystkich dziewczyn z branży, które za mną nie przepadają.

Czytaj też: Edyta Górniak z nowym facetem. Jak się poznali?

Doda namawia piosenkarki, by pokazały, że mimo wszystko potrafią się dogadać: Hej dziewczyny pokażmy, że jesteśmy dorosłe, że są ważniejsze idee, że jesteśmy ponad to, pokażmy naszym fanom, że ludzie mogą w cywilizowany sposób walczyć o dobre idee razem.

Doda uważa, że ostatnie wydarzenia w Gdańsku sprawiły, że trzeba się zjednoczyć, że dobro zawsze zwycięża: I teraz jest na to najlepszy moment żeby nauczyć obserwatorów którzy nam kibicują, że zgoda buduje niezgoda rujnuje. To jak dziewczęta?

Czytaj też: Syn Górniak pił, palił....

Dorota na koniec przekazuje koleżankom z branży znak pokoju: Przekażmy sobie znak pokoju.

Co na to Edyta Górniak i Justyna Steczkowska? Czy zapomną o konfliktach z przeszłości i razem z Dodą zawalczą o dobre idee? Dorota wyciągnęła rękę, teraz czas na ruch piosenkarek. Z niecierpliwością czekamy na ich odpowiedź!

Czytaj też: "Doda, Doda zrób mi l*da!"

A Wy jak myślicie? Czy to dobry gest ze strony Dody?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie