Podobne artykuły

KATY PERRY ROMANSOWAŁA Z DRZEWEM!

2019.01.15 17:11 | © Stars.pl

Katy Perry w końcu przerwała milczenie i podzieliła się z fanami bardzo ciekawą historią! Lata temu artystka została zawieszona w szkole przez... Toma Cruise'a! Jesteście ciekawi czym sobie na to zasłużyła?

Galeria fot. Instagram/katyperry

Katy opowiedziała fanom ciekawą historię, która przydarzyła jej się w młodości. Perry jeszcze jako nastolatka została zawieszona w szkole za wykonywanie erotycznych ruchów jednak nie z Tomem Cruise'm, a... z drzewem! Tom jednak również miał w tym swój udział!

Czytaj też: Luke Perry nie żyje.

Galeria fot. Instagram/katyperry

W weekend wokalistka przeglądała pamiątki ze swoimi rodzicami i z pewnością całkowicie przypadkowo natknęła się na raport z zawieszenia w szkole sprzed ponad 20 lat! Raport, który opublikowała na swoim Instastory mówi, że Katy Hudson została zawieszona w prawach ucznia na trzy dni za niewłaściwe zachowanie.

Galeria fot. Instagram/katyperry

W 1996 roku, Katy Perry była jeszcze uczennicą Santa Barbara Christian School. Niestety została jednak na jakiś czas zawieszona w prawach ucznia, ponieważ jak twierdzili jej nauczyciele wykonywała ruchy seksualne w kierunku drzewa i fantazjowała na temat Toma Cruise'a!

Czytaj też: Dominika Tajner o rozwodzie z Michałem!

Galeria fot. Instagram/katyperry

O drugiej w nocy Kary i czterej inni uczniowie przebywali w zakazanej strefie - możemy przeczytać w komentarzach o zawieszeniu.

Katy udawała, że drzewo to Tom Cruise i wykonywała ruchy seksualne (pchnięcia miednicy) w kierunku drzewa.

Czytaj też: Edyta Górniak popełniła przestępstwo?

To zawieszenie pojawia się po kilku incydentach, oraz wyraźnym ostrzeżeniu na poprzedniej konferencji - możemy przeczytać w raporcie

W raporcie można przeczytać również, że Katy została w ostatnim czasie przyłapana przez nauczycieli podczas "wykonywania tańca Macarena" poza salami lekcyjnymi, a także była dwukrotnie wzywana za noszenie "crop topów", w których pokazywała brzuch.

Czytaj też: Przekręt roku!

Spodziewaliście się tego po niej?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie