Podobne artykuły

CHICAGO WEST SKOŃCZYŁA ROCZEK!

2019.01.15 18:13 | © Stars.pl

Chicago West obchodzi dzisiaj swoje pierwsze urodziny! Trzeba przyznać, że jest to obecnie dość poważna sprawa! Wydawałoby się, że zaledwie wczoraj, Kim Kardashian i Kanye West ogłosili, że spodziewają się trzeciego dziecka, które przyjdzie na świat dzięki surogatce. Obecnie jednak szczęśliwa para spodziewa się już czwartego dziecka, a maleńka Chicago jest tak urocza, że nikogo nie powinno dziwić, że para nie może już doczekać się narodzin kolejnego potomka.

Galeria fot. Instagram/__chicago.west__

Trzeba przyznać, że mała Chicago jest niezwykle czarująca! Za każdym razem, kiedy w sieci pojawiają się rozczulające fotki dziewczynki, praktycznie wszyscy fani są wniebowzięci! Teraz to już wyłącznie kwestia czasu, zanim Chicago pójdzie w ślady starszej siostry i będzie domagała się uwagi za każdym razem, kiedy tylko wyjdzie na zewnątrz.

Czytaj też: Jak Justyna Żyła wspiera Dominikę Tajner?

Galeria fot. Instagram/__chicago.west__

Obecnie rodzina Kardashian-Jenner świętuje urodziny maleńkiej Chicago, jednak w najbliższym czasie swoje roczki będą obchodziły również Stormi Webster i True Thompson! Rodzice Chicago muszą więc postarać się, żeby ich córeczka zabłyszczała najmocniej, bo konkurencja w postaci kuzynek jest całkiem spora!

Galeria fot. Instagram/__chicago.west__

Trzeba przyznać, że życie w rodzinie Kardashianów nie należy do prostych. Za każdym razem, kiedy na świecie pojawi się nowy członek rodziny, od najmłodszych lat przyzwyczaja się go do kamer i utrzymania obecności w mediach społecznościowych.

Czytaj też: Edyta Górniak z nowym facetem. Jak się poznali?

Galeria fot. Instagram/__chicago.west__

Klan Kardashian-Jenner twierdzi, że nigdy nie jest za wcześnie, żeby zacząć myśleć o przyszłej karierze! Kim Kardashian otwarcie przyznaje, że sama nigdy nie lubiła prosić rodziców o pieniądze. Od najmłodszych lat pracowała najpierw w sklepach odzieżowych, a później w biurze prawniczym swojego ojca. Jednak prawdziwej fortuny dorobiła się dopiero, kiedy do sieci trafiła jej sekstaśma. Kardashianka nie jest jednak pewna czy powinna wychować własne dzieci w taki sposób jak jej rodzice, więc na razie po prostu je rozpieszcza.

Galeria fot. Instagram/__chicago.west__

Jeszcze przed dzisiejszymi urodzinami, maleńka Chicago była już między innymi w Miami i na Bali. Dziewczynka od najmłodszych lat uczy się, że prywatny samolot jest jedynym godnym uwagi środkiem podróży. Co prawda mała Chicago nie ma jeszcze własnych pieniędzy, ale w prezencie dostała idealne miejsce do ich przechowywania - mini torebkę Louis Vuitton!

Czytaj też: Kate i William w Irlandii Północnej

Galeria fot. Instagram/__chicago.west__

Jesteśmy przekonani, że Chicago nie będzie miała w przyszłości żadnych problemów ze znalezieniem wymarzonej pracy! Trzeba przyznać, że ma całkiem niezły start! Już jako 9-miesięczna dziewczynka, pozowała wraz z mamą do sesji reklamującej jedną z linii KKW Beauty.

Galeria fot. Instagram/__chicago.west__

Zobaczcie jak najmłodsza córeczka Kim Kardashian zmieniała się przez ten rok!

Czytaj też: Dorota Szęlogowska elagancka na Telekamerach 2019

Galeria fot. Instagram/__chicago.west__
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie