Podobne artykuły

CHICAGO WEST SKOŃCZYŁA ROCZEK!

2019.01.15 18:13 | © Stars.pl

Chicago West obchodzi dzisiaj swoje pierwsze urodziny! Trzeba przyznać, że jest to obecnie dość poważna sprawa! Wydawałoby się, że zaledwie wczoraj, Kim Kardashian i Kanye West ogłosili, że spodziewają się trzeciego dziecka, które przyjdzie na świat dzięki surogatce. Obecnie jednak szczęśliwa para spodziewa się już czwartego dziecka, a maleńka Chicago jest tak urocza, że nikogo nie powinno dziwić, że para nie może już doczekać się narodzin kolejnego potomka.

Trzeba przyznać, że mała Chicago jest niezwykle czarująca! Za każdym razem, kiedy w sieci pojawiają się rozczulające fotki dziewczynki, praktycznie wszyscy fani są wniebowzięci! Teraz to już wyłącznie kwestia czasu, zanim Chicago pójdzie w ślady starszej siostry i będzie domagała się uwagi za każdym razem, kiedy tylko wyjdzie na zewnątrz.

Obecnie rodzina Kardashian-Jenner świętuje urodziny maleńkiej Chicago, jednak w najbliższym czasie swoje roczki będą obchodziły również Stormi Webster i True Thompson! Rodzice Chicago muszą więc postarać się, żeby ich córeczka zabłyszczała najmocniej, bo konkurencja w postaci kuzynek jest całkiem spora!

Trzeba przyznać, że życie w rodzinie Kardashianów nie należy do prostych. Za każdym razem, kiedy na świecie pojawi się nowy członek rodziny, od najmłodszych lat przyzwyczaja się go do kamer i utrzymania obecności w mediach społecznościowych.

Klan Kardashian-Jenner twierdzi, że nigdy nie jest za wcześnie, żeby zacząć myśleć o przyszłej karierze! Kim Kardashian otwarcie przyznaje, że sama nigdy nie lubiła prosić rodziców o pieniądze. Od najmłodszych lat pracowała najpierw w sklepach odzieżowych, a później w biurze prawniczym swojego ojca. Jednak prawdziwej fortuny dorobiła się dopiero, kiedy do sieci trafiła jej sekstaśma. Kardashianka nie jest jednak pewna czy powinna wychować własne dzieci w taki sposób jak jej rodzice, więc na razie po prostu je rozpieszcza.

Jeszcze przed dzisiejszymi urodzinami, maleńka Chicago była już między innymi w Miami i na Bali. Dziewczynka od najmłodszych lat uczy się, że prywatny samolot jest jedynym godnym uwagi środkiem podróży. Co prawda mała Chicago nie ma jeszcze własnych pieniędzy, ale w prezencie dostała idealne miejsce do ich przechowywania - mini torebkę Louis Vuitton!

Jesteśmy przekonani, że Chicago nie będzie miała w przyszłości żadnych problemów ze znalezieniem wymarzonej pracy! Trzeba przyznać, że ma całkiem niezły start! Już jako 9-miesięczna dziewczynka, pozowała wraz z mamą do sesji reklamującej jedną z linii KKW Beauty.

Zobaczcie jak najmłodsza córeczka Kim Kardashian zmieniała się przez ten rok!

Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__Galeria fot. Instagram/__chicago.west__
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie