Podobne artykuły

Artyści odpowiadają na apel Dody

2019.01.15 19:13 | © Stars.pl

Doda dzisiaj poruszyła internet. Zamieściła apel na Instagramie aby artyści się zjednoczyli i pogodzili ludzi. Na odzew nie trzeba było długo czekać! Pod postem zawrzało! Fani zaczęli oznaczać swoich idoli i zachwycili się pomysłem Doroty.

Galeria

Jesteś Kobieto wielka! Zawsze byłaś szczera i prawdziwa! Dziś pokazałaś duża klasę ! Doda jesteś super. Jesteś wrażliwcem na maxa!!!!! Brawo! chodzi o to by patrzeć ponad podziałami.. patrzeć sercem Doda jesteś po prostu wielka, twój gest w stosunku do Justyny i Edyty na pewno nie był łatwy. Nie będę już drążyć, kto powinien i dlaczego bo nie w tym rzecz. Pokazałaś przede wszystkim serce i dojrzałość. Życzę Ci dużo siły i wytrwałości w tym co chcesz osiągnąć. Mam nadzieję, że inni artyści też wezmą ciężar tej pracy na swoje barki. Sama nic nie zrobisz. Ciesz się, że aż 14 artystów już się do Ciebie odezwało. Fajnie, że również oprócz pisania postów ktoś wziął wreszcie do działania. Może to właśnie ten mały, wieki krok dzięki któremu w naszym kraju będzie żyło się lepiej

Czytaj też: EMINEM 11 LAT BEZ UŻYWEK

Na apel piosenkarki odpowiedzieli artyści mi.in: Patrycja Kazadi, Grzegorz Hyży, katarzyna Cerekwicka. Edyta poinformowała, że już 14 artystów dołączyło do jej inicjatywy. Wszyscy jednak nadal czekają na odpowiedź Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej.

Patrycja Kazadi na swoim instastory także apeluje do artystów i zachwyca się pomysłem Doroty. (Film poniżej).

Czytaj też: KHLOE KARDASHIAN NIE ŻAŁUJE ZWIĄZKU Z NIEWIERNYM TRISTANEM

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie