Podobne artykuły

JAK KARDASHIANKA WYTŁUMACZY SIĘ Z SEKSTAŚMY WŁASNYM DZIECIOM?!

2019.01.15 20:30 | © Stars.pl

Dzień, w którym Kim Kardashian będzie musiała wytłumaczyć się dzieciom ze swojej sekstaśmy, zbliża się wielkimi krokami! Celebrytka najwidoczniej dużo o tym myślała, bo zaplanowała już nawet co właściwie im wtedy powie!

Galeria

Nagie fotki Kardashianki na Instagramie to już praktycznie codzienność. Przypominamy, że nie jest to jednak najbardziej pikantna rzecz z udziałem celebrytki, jaka trafiła do sieci! Chyba wszyscy dobrze pamiętamy, w jaki sposób Kim Kardashian rozpoczęła karierę... I nie mówimy tutaj o byciu asystentką Paris Hilton! To właśnie sekstaśma przyniosła Kardashiance tak ogromną popularność!

Czytaj też: „Big Brother”: uczestnicy zawiedzeni programem.

Galeria

Nie da się ukryć, że kiedy coś już raz trafi do sieci, najprawdopodobniej nigdy z niej nie zniknie. Od tej reguły nie ma praktycznie żadnych wyjątków - fani do tej pory mogą znaleźć w internecie sekstaśmę Kim!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Za kilka lat z pewnością nadejdzie dzień, kiedy natkną się na nią... dzieci Kardashianki! Jesteście ciekawi jak Kim wytłumaczy im zaistniałą sytuację?

Czytaj też: SHAWN MENDES PRZYGOTOWUJE SIĘ DO POJEDYNKU Z BIEBEREM

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Pewnie wiele osób zadało już sobie to pytanie. Niedawno wyszło jednak na jaw, że również sama celebrytka zaczęła poważnie zastanawiać się nad tą sprawą! Nie da się ukryć, że przed Kim stanie wtedy niezwykle trudne zadanie. Czy jest w ogóle dobry sposób, żeby wyjaśnić dzieciom, że naga pani zabawiająca się przed kamerą, to ich mama w latach młodości?

Nie wiem jak dokładnie im to wyjaśnić. To znaczy, wiem, że będę musiała być maksymalnie szczera i prawdziwa w rozmowie z nimi - powiedziała Kim w czasie ostatniego wywiadu

Czytaj też: "PRÓBA SAMOBÓJCZA" PARIS JACKSON BYŁA... PRZYPADKIEM?

Ciekawe czy Kardashianka faktycznie będzie z nimi całkowicie szczera. Myślicie, że dzieci Kim dowiedzą się również, że nagrała ten filmik pod wpływem narkotyków?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie