Podobne artykuły

#10YEARCHALLENGE

2019.01.16 08:00 | © Stars.pl

#10YEARCHALLENGE. To wyzwanie w ostatnim czasie zawładnęło Instagramem! Wiele światowej sławy gwiazd i celebrytów odważyło się pokazać zestawione obok siebie zdjęcie stare - sprzed 10 lat i aktualne. Trzeba przyznać, że wiele z nich obecnie prezentuje się o wiele lepiej niż przed dekadą!

Galeria

Niektóre gwiazdy nie zdecydowały się jednak na opublikowanie swoich fotek, więc zrobili to za nich fani! Niestety niezdecydowani najwidoczniej nie wzięli pod uwagę tego, że złośliwi fani mogą użyć fotek, na których po prostu nie będą wyglądali dobrze.

Czytaj też: Czy Britney powtarza 2007?

Galeria

Wyzwanie #10YEARCHALLENGE ma swój początek na Facebooku. Uważa się, że pierwszym uczestnikiem był Damon Lane. Jego post pojawił się na Facebooku 11 stycznia 2019 roku. Początkowo wyzwanie miało dotyczyć wyłącznie porównania pierwszego i ostatniego zdjęcia profilowego, opublikowanego przez danego użytkownika na tym portalu. Później ludzie zaczęli publikować swoje fotki sprzed 10 lat, zestawione z aktualnymi zdjęciami.

Galeria

Nie trzeba było długo czekać, aż zabawa dotrze do gwiazd i celebrytów. Wielu z nich chętnie podzieliło się fotkami z fanami, którzy najczęściej zostawiali pod zdjęciami miłe komentarze, w których chwalili pozytywne zmiany w wyglądzie gwiazd.

Czytaj też: MILEY CYRUS ZNOWU UZALEŻNIONA OD NARKOTYKÓW!

Galeria

Kto według Was zmienił się najbardziej i co sądzicie o takim wyzwaniu? Wzięlibyście w nim udział?

Galeria
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie