Podobne artykuły

RIHANNA POZWAŁA WŁASNEGO OJCA!

2019.01.16 07:00 | © Stars.pl

Rihanna i jej ojciec najprawdopodobniej w najbliższym czasie spotkają się w sądzie! Wokalistka oskarża go o to, że wykorzystał jej markę Fenty, żeby rozkręcić własną działalność! Tego wszystkiego można dowiedzieć się z najnowszych dokumentów sądowych...

Galeria fot. Instagram/badgalriri

W nowym pozwie, do którego udało się dotrzeć portalowi TMZ, Rihanna zarzuca swojemu ojcu, Ronaldowi Fenty, że w 2017 roku założył firmę zajmującą się tworzeniem talentów, którą nazwał Fenty Entertainment. Problem tkwi jednak w tym, że Rihanna ma już własny znak towarowy Fenty, który może wykorzystać w szerokim wachlarzu przedsięwzięć, w tym dobrze znanej już praktycznie na całym świecie linii Fenty Beauty. Wokalistka jest przekonana, że jej ojciec czerpie obecnie korzyści z reputacji, którą udało jej się zbudować dzięki Fenty.

Czytaj też: Weronika Rosati pozwała żonę Olbrychskiego

Galeria fot. Instagram/badgalriri

W dokumentach Rihanna podaje również, że jej ojciec wraz z partnerem biznesowym, przez jakiś czas fałszywie reklamowali się jako jej przedstawiciele. Dzięki temu zabiegowi udało im się pozyskać miliony dolarów, łącznie z próbą zarezerwowania jej na 15 koncertów w Ameryce Łacińskiej w grudniu 2017 roku. Dokładnie za 15 milionów dolarów. W dodatku zrobili to wszystko bez upoważnienia wokalistki.

Galeria fot. Instagram/badgalriri

Artystka twierdzi również, że jej ojciec próbował także zarejestrować znak towarowy Fenty, żeby później użyć go w hotelach butikowych.

Czytaj też: JUSTIN BIEBER PRZEPRASZA ZA ŻART O CIĄŻY HAILEY

Rihanna informuje, że jej ojciec wielokrotnie otrzymywał listy, w których nakazywano mu, żeby przestał używać znaku Fenty w celach zarobkowych. Według wokalistki ojciec nie zastosował się jednak do nakazów i w dalszym ciągu zarabiał na Fenty Entertainment.

Piosenkarka poprosiła sędziego, żeby nałożył na jej ojca sądowy zakaz wykorzystywania nazwy Fenty i zażądała oczywiście odszkodowania za poniesione przez nią straty i wyrządzone szkody.

Czytaj też: MAGDA GESSLER SIĘ ODCHUDZA

Ronald Fenty nie zdecydował się jeszcze na skomentowanie tej sprawy.

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie