Podobne artykuły

Magdalena Adamowicz: "Kochanie jesteś w naszych sercach"

2019.01.16 11:00 | © Stars.pl

13 stycznia podczas 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy doszło do tragicznych wydarzeń. Zaraz po przemówieniu Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, na scenę wtargnął szaleniec i dźgnął go w brzuch. Na scenie została podjęta reanimacja, po której Prezydent został przewieziony do szpitala i poddany kilkugodzinne operacji. Mimo, iż ta się udała, Paweł Adamowicz zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Galeria Facebook Magdalena Adamowicz

W tym czasie żona Prezydenta przebywała w Londynie. Rząd Polski wysłał po nią samolot, ale niestety Magdalena Adamowicz nie zdążyła pożegnać się z mężem. Informacja o śmierci Prezydenta została podana, gdy Adamowicz przebywała na pokładzie w drodze do Polski.

Czytaj też: ALEXIS SKYY JEST Z KARDASHIANEM DLA PIENIĘDZY?

Galeria Facebook Madgalena Adamowicz

Paweł Adamowicz osierocił dwie córki, Antoninę i Teresę.

Galeria Facebook Magdalena Adamowicz

Jak podaje „Fakt24”, wczoraj Magdalena Adamowicz opublikowała ostatnie wspólne zdjęcie ze swoim mężem i córkami. Podpis pod zdjęciem wzrusza: Nasze ostatnie wspólne zdjęcie, ale ciągle jesteśmy rodziną. Kochanie jesteś ciągle w naszych sercach, w naszych umysłach, i w naszych uściskach.

Czytaj też: KHLOE KARDASHIAN REKLAMUJE... HERBATKI NA ODCHUDZANIE

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy wspierających i podtrzymujących na duchu żonę Prezydenta Gdańska.

Paweł Adamowicz wierzył w dobro ludzi. Chwilę przed atakiem przemawiał zadowolony ze sceny: Gdańsk dzieli się dobrem. Gdańsk chce być miastem solidarności. Za to wszystko wam serdecznie dziękuję. Na ulicach, placach Gdańska wrzucaliście pieniądze, byliście wolontariuszami. To jest cudowny czas dzielenia się dobrem. Jesteście kochani. Gdańsk jest najcudowniejszym miastem na świecie. Dziękuję wam!

Czytaj też: Królikowski: "Moje serce znów jest zajęte."

Ta tragiczna historia wstrząsnęła całą Polską.

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie