Podobne artykuły

ZNAMY DATĘ ŚLUBU JUSTINA I HAILEY BIEBER!

2019.01.16 09:35 | © Stars.pl

Justin Bieber i Hailey Baldwin ustalili w końcu datę swojego kościelnego ślubu i wesela! W ostatnich dniach było u nich, naprawdę gorąco, ale burzliwych negocjacjach udało im się w końcu coś ustalić!

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Muzyk i modelka spędzili ostatnie kilka dni, głównie na ustalaniu szczegółów dotyczących ślubu. Co prawda para planowała ceremonię już od kilku miesięcy, jednak dopiero teraz zapadły najważniejsze decyzje. Zakochani nareszcie połączyli wszystkie swoje wcześniejsze plany w całość i wiadomo już kiedy odbędzie się ceremonia.

Czytaj też: OJCIEC PASTORA JUSTINA BIEBERA MOLESTOWAŁ DZIECI?!

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Przypominamy jednak, że Justin i Hailey są już małżeństwem. Para pobrała się we wrześniu ubiegłego roku, jednak największe znaczenie ma dla nich kościelna ceremonia. Jesteśmy przekonani, że będzie to najpiękniejszy dzień w ich życiu!

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Six Page podaje, że Justin i Hailey rozwalali do swoich znajomych informacje, żeby zarezerwowali sobie dla nich czas 28 lutego. Miejsce ceremonii utrzymywane jest jednak w całkowitej tajemnicy. Wszystko wskazuje więc na to, że ślub odbędzie się bez obecności fotoreporterów.

Czytaj też: HAILEY BIEBER WYŚMIANA PRZEZ FANÓW

Na weselu najprawdopodobniej wystąpi „prywatny DJ” Justina - Tay James. Również tancerze przygotowują się już do występu.

Jednym z największych problemów Justina i Hailey jest ustalenie liczby gości. Para marzy podobno o skromnej ceremonii, jednak na zaproszenie czeka tak duża liczba osób, że to wesele może osiągnąć naprawdę imponujące rozmiary.

Czytaj też: BRAD PITT BIERZE ŚLUB Z JENNIFER ANISTON?!

Wy też czekacie z niecierpliwością na ich ślub?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie