Podobne artykuły

PARIS JACKSON ZNOWU TRAFIŁA NA TERAPIĘ!

2019.01.16 16:00 | © Stars.pl

Paris Jackson dołączyła niedawno do grona gwiazd, uczęszczających na terapię. Córka Michaela Jacksona doszła najwidoczniej do wniosku, że nie radzi sobie z problemami i potrzebuje odpowiedniego wsparcia. Lepiej oczywiście dmuchać na zimne. Czyżby doświadczenia koleżanek z show-biznesu, dały dziewczynie do myślenia?

Galeria fot. Instagram/parisjackson

Życie pod ciągłą obserwacją fotoreporterów z pewnością nie jest łatwe. Codziennie doświadczają tego setki światowej sławy gwiazd, które mniej lub bardziej starają się jednak chronić swoją prywatność.

Czytaj też: Córka Salety znowu ma problemy z nerkami. Przeszczep został odrzucony pół roku po operacji.

Galeria fot. Instagram/parisjackson

Uwielbiane przez fanów wokalistki, takie jak Selena Gomez, czy Demi Lovato, wielokrotnie sygnalizowały już, że życie pod ciągłą obserwacją, a także nieustanne fale krytyki, mogą bardzo szybko doprowadzić gwiazdę do załamania psychicznego. Obie artystki były już wielokrotnie zmuszone do skorzystania z usług terapeutów.

Galeria fot. Instagram/parisjackson

Niedawno swoje zdanie w tym temacie wyraziła również Hailey Bieber. Artystka otwarcie przyznała, że głównym powodem, przez który zmaga się z niską samooceną jest właśnie Instagram. Co ciekawe, ten wpis również zamieściła na swoim Instagramowym profilu.

Czytaj też: PARIS JACKSON ATAKUJE TABLOIDY

Obecnie do grona gwiazd, zmagających się z problemami psychicznymi, dołączyła również Paris Jackson. 20-latka właśnie rozpoczęła terapię.

Niedawno wyszło na jaw, że po bardzo intensywnym roku, który był przepełniony różnymi projektami, Paris doszła do wniosku, że najwyższy czas żeby odświeżyć swój umysł.

Czytaj też: "PRÓBA SAMOBÓJCZA" PARIS JACKSON BYŁA... PRZYPADKIEM?

Córka Michaela Jacksona doskonale pamięta czasy, kiedy zmagała się z problemami psychicznymi, między innymi z depresją. Paris w rozmowie z magazynem Rolling Stone, że w wieku 15 lat, chciała popełnić samobójstwo!

Paris zdecydowała, że musi poświęcić trochę czasu na ponowne skupienie się i nadanie priorytetu swojemu zdrowiu fizycznemu i emocjonalnemu. Zameldowała się już na terapii, by specjaliści pomogli w jej odnowie. - możemy przeczytać

Czytaj też: KIM KARDASHIAN WYZNAŁA PRAWDĘ O SOBIE

Czyżby znowu zmagała się z depresją? Wszystko wskazuje jednak na to, że Paris bardzo dojrzała i nauczyła się słuchania własnego ciała. Dzięki temu daje dobry przykład wszystkim, którzy również zmagają się z problemami, ale boją się mówić o tym otwarcie.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Czytaj też: Justyna Żyła znowu się nie popisała.

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie