Podobne artykuły

Doda osiagnęła cel

2019.01.16 18:00 | © Stars.pl

Jak informowaliśmy wczoraj, Doda zaapelowała do artystów by połączyli siły i powiedzieli „stop nienawiści”. (czytaj tutaj). Pod apelem Gwiazdy odezwali się artyści zachwyceni pomysłem Rabczewskiej. Powstał nawet funpage na Instagramie „artsciprzeciwnienawisci” który zgromadził już prawie 60 tysięcy followersów!

Doda jest ogromnie zaskoczona odzewem na jej pomysł i jak informuje już 90 artystów zgodziło się wesprzeć ta wspaniałą inicjatywę! M.In: Michał Szpak, Natalia Kukulska, Mandaryna, Wilki, Kasia Wilk, Joanna Moro, Basia Kurdej-szatan, Maja Bohosiewicz, Agnieszka Hyży, Marina Łuczenko-Szczęsna, Sylwia Przybysz, Maryla Rodowicz. Termin „sztuki” jak mówi Doda na sowim instastory, nie został jeszcze wyznaczony, ale najprawdopodobniej odbędzie się ona w Gdańsku w Ergo Arenie.

Fani Dody i nie tylko, są pod wrażeniem wrażliwości piosenkarki i że wpadła na tak wspaniały pomysł jednoczący ludzi. Rabczewska na instastory w dniu wczorajszym „wyciągnęła rękę” do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej, apelując by pokazały, że są dorosłe i że są ponad wszystkim.(czytaj tutaj)

Zarówno na profilach instagramowych Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej zawrzało! Fani prosili piosenkarki by odniosły się do apelu Dody.

Niestety póki co cisza ze strony Gwiazd, nie ma ich również na liście artystów, które podała „Królowa”. A może chcą zrobić niespodziankę i pokazać się dopiero na koncercie?

Jak myślicie?

Galeria www.instagram.com/artysciprzeciwnienawisciGaleria www.instagram.com/artysciprzeciwnienawisciGaleria www.instagram.com/artysciprzeciwnienawisciGaleria www.instagram.com/artysciprzeciwnienawisciGaleria www.instagram.com/artysciprzeciwnienawisciGaleria www.instagram.com/artysciprzeciwnienawisciGaleria www.instagram.com/artysciprzeciwnienawisci
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie