Podobne artykuły

MARIAH CAREY BYŁA SZANTAŻOWANA!

2019.01.16 19:00 | © Stars.pl

Mariah Carey najprawdopodobniej będzie zmuszona do szukania sprawiedliwości w sądzie! Oszukała ją jej własna asystentka! Potajemnie nagrywała gwiazdę i wydawała jej pieniądze na prywatne wydatki!

Galeria fot. Instagram/mariahcarey

Mariah łatwo nie odpuści i wszystko wskazuje na to, że wkroczyła właśnie na wojenną ścieżkę. Gwiazda będzie teraz walczyć przeciwko własnej asystentce!

Czytaj też: Justyna Żyła wypadła fatalnie!

Galeria fot. Instagram/mariahcarey

W 2015 roku, artystka zatrudniła Liannę Azarian, która przez 2 lata była jej prawą ręką. Dokładnie po tym czasie, gwiazda zorientowała się, że asystentka po prostu ją okrada i zdecydowała się na zwolnienie oszukującej ją pracownicy. Jednak to był dopiero początek jej kłopotów...

Galeria fot. Instagram/mariahcarey

Portalowi TMZ udało się dotrzeć do dokumentów sądowych, z których wynika, że Mariah Carey pozwała Liannę Azarian! Okazuje się, że asystentka wielokrotnie wykorzystała artystkę do własnych celów! Dochodziło nawet do sytuacji, kiedy płaciła jej kartą kredytową, za swoje prywatne zakupy! W dodatku wielokrotnie oszukiwała sprzedawców, mówiąc, że kupuje rzeczy dla artystki, żeby otrzymać dodatkowe rabaty.

Czytaj też: GEORGINA RODRIGUEZ ZDRADZIŁA JAK POZNAŁA CRISTIANO RONALDO

Może była do tego zmuszona, bo gwiazda kiepsko jej płaciła? Nic z tych rzeczy! Lianna dostawała prawie 320 tysięcy dolarów rocznie!

Wszystko wskazuje jednak na to, że okradanie nie było najgorszym, co spotkało Mariah. Własna asystentka nagrywała ją w intymnych momentach! Dokumenty, do których udało się dotrzeć portalowi nie zdradzają niestety jakie właściwie były to chwile. Dowiedzieliśmy się jednak, że Lianna nie miała dobrych zamiarów, nagrywając te filmiki.

Czytaj też: KHLOE KARDASHIAN ROZPRAWIŁA SIĘ Z TRISTANEM

TMZ donosi równiez, że Lianna wielokrotnie opowiadała grupie swoich przyjaciół, że jeżeli Mariah ją zwolni, to po prostu sprzeda te filmiki do mediów. Ostatecznie jednak nagrane przez nią materiały nie dotarły do mediów. Zamiast tego, artystka była szantażowana! Lianna Azarian zażądała od gwiazdy aż 8 milionów dolarów!

Na szczęście Mariah Carey nie zamierza odpuścić byłej asystentce i w najbliższym czasie spotka się z nią na sali sądowej.

Czytaj też: RUTKOWSKI STRACIŁ PRAWO JAZDY

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie