Podobne artykuły

MAMA JUSTINA BIEBERA POTWIERDZIŁA CIĄŻĘ HAILEY!

2019.01.16 23:13 | © Stars.pl

W ostatnich tygodniach, w mediach aż huczy o domniemanej ciąży Hailey Bieber! Justin i jego żona kilka razy odwiedzili wspólnie gabinet lekarza, a Pattie Mallette zdradziła wszystkim fanom, co te wizyty właściwie oznaczały!

Galeria fot. Instagram/pattiemallette

Trzeba przyznać, że związek Justina i Hailey, od samego początku cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno mediów jak i fanów. Na początku większość myślała, że jest to wyłącznie przelotny romans, później jednak para wzięła szybki ślub i od tego czasu, doniesienia na ich temat pojawiają się w mediach praktycznie co chwilę!

Czytaj też: NAJCIEKAWSZE FAKTY Z ŻYCIA JUSTINA BIEBERA 2018

Galeria fot. Instagram/haileybieber

W ostatnim czasie, muzyk i modelka wykonali jednak bardzo wiele tajemniczych ruchów. Paparazzi kilka razy przyłapali ich na wizytach u lekarza. Okazuje się również, że ustalenie daty ślubu kościelnego na tak bliski termin, to wcale nie przypadek! Domyślacie się już skąd ten pośpiech?

Galeria fot. Instagram/haileybieber

W czasie, kiedy Justin i Hailey zachowują się niezwykle tajemniczo, mama muzyka nie potrafiła ukryć przepełniającej ją radości! Pattie od dawna słynie ze swoich przepełnionych miłością postów w mediach społecznościowych...

Czytaj też: MAMA HAILEY BIEBER TASZCZY ZA NIĄ TORBY Z ZAKUPAMI!

Tym razem chyba jednak trochę przesadziła! Mama Justina poinformowała fanów, że Hailey Bieber jest w ciąży!

Co za prezent - napisała pod selfie z Hailey

Czytaj też: ŚLUBU JUSTINA I HAILEY NIE BĘDZIE?!

Na fotce możemy zobaczyć Hailey całującą swoją teściową w policzek. Myślicie, że mama Justina uśmiecha się tak na wieść o ciąży Hailey?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie