Podobne artykuły

Ostra reakcja Chylińskiej

2019.01.17 07:00 | © Stars.pl

W ostatnich dniach w internecie wrze przez Dodę. Piosenkarka zaapelowała przez instastory do artystów, by wspólnie stworzyli coś wspaniałego, co zjednoczy ludzi. Na instagramie powstał nawet profil założony przez Rabczewską „artysciprzeciwnienawisci”. Po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku, gdzie na scenie podczas 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, został zamordowany przez szaleńca Prezydent Gdańska, Polacy dostrzegli, jak wielka nienawiść i hejt jest między nami. Doda bardzo przejęła się tą tragedią i postanowiła działać. Rabczewską przeraził fakt, że tak naprawdę to mógł być każdy, kto występuje na scenie.

Galeria www.instagram.com/agnieszka.chylinska

Celem Dody było namówienie artystów, by stworzyć wyjątkowy koncert. Rabczewska chce, by koledzy z branży razem z nią sami go zorganizowali, nieodpłatnie, tak „od siebie”. Na apel Dody od razu zareagowały gwiazdy.

Czytaj też: Reakcja Rozenek na koncert zainicjowany przez Dodę

Galeria www.instagram.com/agnieszka.chylinska

„Królowa” poinformowała, że już ok. 90 artystów zgodziło się wziąć udział w takim przedsięwzięciu, m.in.: Bajm, grzegorz Hyży, Kasia Wilk, Marina Łuczenko, Maryla Rodowicz. Dorota na instastory „wyciągnęła” rękę do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej, aby pokazać, że jest ponad złem i chce zakończyć konflikt. Biorąc pod uwage fakt, w jakich relacjach żyją piosenkarki było to dość szokujące. Na razie niestety ze strony piosenkarek nie ma żadnej odpowiedzi w tej sprawie. Czyżby dziewczyny nie chciały „przekazać sobie znaku pokoju” z Dodą?

Galeria www.instagram.com/agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska także zareagowała na apel Dody. Dość ostro i wymownie;) Chylińska na swoim instagramie napisała: ZMIENIANIE ŚWIATA ZACZYNA SIĘ OD SIEBIE. Bez przemocy. Być dobrym i uczciwym dla siebie i dla innych. Każdego dnia.

Czytaj też: NAJLEPSZY PREZENT ŚWIĄTECZNY!

Pod postem zawrzało. Jedna z internautek napisała: Agnieszka może przyłącz się do inicjatywy Dody

Na co uzyskała odpowiedź: Powyższy post to jedyny komentarz w temacie.

Czytaj też: Kasia Cichopek dzieli się „problemami”. Fanka: „ A ja nie mam co do gara włożyć”.

Agnieszka dosadnie wyraziła swoje zdanie na temat pomysłu Dody. Niestety nie zachwyciła się nim, jak inni artyści. Wyraźnie dała do zrozumienia Dodzie, że ta powinna zmianę zacząć od siebie.

Fani Chylińskiej są zawiedzeni: Szkoda, że Agnieszka nie przyłączyła się do tak pięknej inicjatywy bez względu na to przez kogo jest organizowana i kto w niej bierze udział. Jako fanka jest zawiedziona

Czy Agnieszka zmieni zdanie i pokaże fanom, że "zgoda buduje, niezgoda rujnuje"? A co na to odpowie Doda? Czekamy na rozwój sytuacji!

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie