Podobne artykuły

81-LETNIA JANE FONDA BĘDZIE REKLAMOWAĆ... WIBRATORY?!

2019.01.17 08:00 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że Jane Fonda należy do grona najwybitniejszych gwiazd kina. W 1970 roku dostała pierwszą nominację do Oscara za rolę Glorii w dramacie - Czyż nie dobija się koni?. Zaledwie dwa lata później Jane wręczono statuetkę. Otrzymała ją za świetną kreację prostytutki Bee w kryminale - Klute. Aktorka zagrała również w Powrocie do domu, za który po raz kolejny odebrała statuetkę Oscara. Oprócz tych nagród, była również wielokrotnie wyróżniona Złotymi Globami.

Galeria fot. Instagram/janefonda

Jane Fonda ma obecnie 81 lat, ale nadal stara się być aktywna zawodowo. Trzeba przyznać, że jak na swój wiek, wygląda naprawdę rewelacyjnie. Figury pozazdrościłyby jej nawet modelki. Nie da się ukryć, że prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Artystka do tej pory gra w filmach, pojawia się na galach, gdzie chętnie i z uśmiechem na twarzy pozuje na ściankach.

Czytaj też: JENNIFER LOPEZ POKAZAŁA... KORONKOWY STANIK

Galeria fot. Instagram/janefonda

Fonda wystąpiła niedawno w słynnym show Ellen DeGeneres. Aktorka odwiedziła show z koleżanką, z którą gra w serialu - Grace i Frankie. Trzeba przyznać, że Jane i Lily przełamują w serialu największe tematy tabu. Kobiety opowiadają w nim o życiu seksualnym dojrzałych kobiet! Grane przez nich bohaterki tworzą... wibrator dla seniorek!

Galeria fot. Instagram/janefonda

W rozmowie z Ellen, Jane chętnie wyraziła swoje zdanie na temat erotycznych zabawek:

Czytaj też: KRYZYS W ZWIĄZKU JUSTINA I HAILEY!

Galeria fot. Instagram/janefonda

Druk na etykiecie jest zbyt mały, a ty jesteś stara i nie możesz go odczytać – wyznała szczerze podczas rozmowy i dodała, że bohaterka, w którą się wciela, nigdy nie stosowała tego typu przyrządów, zatem po pierwszym użyciu miała problemy z nadgarstkiem.

Po emisji, wielu producentów wibratorów natychmiast zaproponowało gwieździe współpracę. Najwidoczniej liczyli na to, że Jane weźmie udział w kampanii reklamowej i przełamie temat tabu również w rzeczywistości. Na początku Jane zdecydowała się na podpisanie kontraktu reklamowego, jednak koleżanka bardzo szybko odciągnęła ją od tego desperackiego posunięcia.

Czytaj też: JUSTIN BIEBER PRZEPRASZA ZA ŻART O CIĄŻY HAILEY

Musiałam ją powstrzymać przed podpisaniem umowy – zdradziła, na co natychmiast odpowiedziała Fonda – Chciałam to zrobić, ale ona jest zbyt „kwadratowa”! – wyznała Lily

Myślicie, że udział Jane w kampanii reklamowej faktycznie zwiększyłby sprzedaż zabawek dla dorosłych?

Czytaj też: JUSTIN BIEBER NIE MOŻE PRZESTAĆ MYŚLEĆ O SELENIE GOMEZ?!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie