Podobne artykuły

MEGHAN MARKLE ZOSTAŁA NAZWANA... GRUBĄ DAMĄ

2019.01.17 10:00 | © Stars.pl

Meghan Markle odwiedziła niedawno jedną z organizacji działających na rzecz zwierząt. Z pewnością nie spodziewała się, że usłyszy tam takie słowa! Księżna dowiedziała się, że jest... grubaską! Jesteście ciekawi jak zareagowała?

Galeria fot. Instagram/meghanmarkle_official

Przypominamy, że członkowie rodziny królewskiej również są ludźmi! Meghan wykazała się więc w tej sytuacji ogromnym poczuciem humoru!

Galeria fot. Instagram/meghanmarkle_official

Meghan Markle objęła w ostatnim czasie kilku królewskich patronatów. Jednym z nich może obecnie poszczycić się organizacja Mayhew. To właśnie jej pracownicy zajmują się zwierzętami, nieustannie dbają o to, żeby publiczne darowizny rzeczywiście miały wpływ na jakość życia zwierząt. Nikogo nie powinno więc dziwić, że księżna wybrała właśnie tę instytucję. Sama również jest właścicielką psa ratownika.

Galeria fot. Instagram/meghanmarkle_official

W czasie wizyty Meghan Markle w siedzibie organizacji Mayhew, doszło jednak do wyjątkowo zabawnej sytuacji... Kiedy księżna była przedstawiana, jedna ze zgromadzonych kobiet wypowiedziała do Meghan mistrzowski komentarz!

Jesteś uroczą damą! Niech dobry Pan zawsze cię błogosławi. I jesteś... grubą damą!

Autorka miała oczywiście na myśli ogromny, ciążowy brzuszek Meghan. Księżna na szczęście nie straciła jeszcze swojego poczucia humoru i odpowiedziała:

Dziękuję, przyjmuję to

Ciężko się z tym nie zgodzić. Księżna jest już w 6 miesiącu ciąży i trzeba przyznać, że trochę jej się przytyło...

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie