Podobne artykuły

Kossakowski o Wojciechowskiej

2019.01.17 11:00 | © Stars.pl

Martyna Wojciechowska urodziła się 28 września 1974 roku w Warszawie. Jej kariera medialna rozpoczęła się w 1997 r. gdy pojawiła się na okładce magazynu „Zwierciadło”.

Galeria www.instagram.com/martyna.world

Później mogliśmy ją oglądać w TVN, TVN Turbo. Wystąpiła w wielu reklamach. Największą popularność przyniósł jej program, który realizuje od 2009 r. „Kobieta na krańcu Świata” Wojciechowska ma 11 letnią biologiczną córkę Marysię, oraz adoptowaną córkę Kabulę z Tanzanii.

Czytaj też: TRISTAN THOMPSON MA NOWĄ DZIEWCZYNĘ

Galeria www.instagram.com/przekossakowski

Obecnie Martyna Wojciechowska jest w związku z dziennikarzem Przemkiem Kossakowskim. Mimo, że przez jakiś czas media spekulowały na temat ich związku, a sami zainteresowani milczeli, Kossakowski w końcu 23 czerwca 2018 r. wydał oświadczenie na swoim facebooku, potwierdzając związek z Martyna Wojciechowską: Od niedawna wzbudzam zainteresowanie ludzi, którzy do tej pory nie zwracali na mnie przesadnej uwagi i zdaje się, wszyscy byliśmy z tego zadowoleni. Kontaktują się więc ze mną, przedstawiciele kolorowej prasy, z prośbami o komentarz dotyczący mojego życia osobistego. Mało tego, ci którzy wymyślają tak fantastyczne frazy jak: ,,Wojciechowska każe Kossakowskiemu milczeć, on ma tego dość” szalenie mi imponują, jak każdy kto podchodzi do zastanej rzeczywistości z kreatywną nonszalancją. Ale to też nie znaczy, że w to wejdę i że będę grał w nie swoją grę według reguł, które nie są moimi regułami.

Galeria www.instagram.com/przekossakowski

Mimo, że para jest daleka o rozmawianiu o swoim życiu prywatnym, Przemysław Kossakowski zdradził kilka faktów o Martynie Wojciechowskiej w rozmowie z „Twoim Stylem”. Dziennikarz przyznaje, że związek z Martyną wpłynął na niego pozytywnie: Myślę, że odnalazłem równowagę. Trochę mi jej brakuje z natury. Wreszcie przestałam się szamotać. Mam pewność, że jestem w najlepszym momencie życia. Mam kierunek i cel.

Czytaj też: TRISTAN THOMPSON NIE PRZYJECHAŁ NA PIERWSZE URODZINY CÓRECZKI

Galeria Party

Jak udało mu się zdobyć podróżniczkę? Och, to niekończący się proces. Martyny nie da się zdobyć, na nią trzeba zasłużyć. Martynie nie zaimponujesz szaleństwem, bo na swoim koncie ma ich więcej. Nie zaimponujesz szybką jazdą samochodem, bo zrobi to lepiej. Jeżeli więc można jej czymś zaimponować, to byciem obok tak, żeby była pewna, że zawsze może na mnie liczyć. Ja wiem, że to może się wydać naiwne i egzaltowane, ale życie razem jest o wiele prostsze niż czasami nam się wydaje

No tak, ciężko zaimponować kobiecie, która imponuje swoimi dokonaniami mężczyznom ;) A Wy jak myślicie, ciężko zdobyć tak niezależną i szaloną kobietę?

Czytaj też: BYŁY MĄŻ MEL B JEJ NIE ODPUŚCI!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie