Podobne artykuły

ED SHEERAN RZUCIŁ PALENIE MARIHUANY! I ZACZĄŁ PIĆ...

2019.01.17 12:00 | © Stars.pl

Ed Sheeran podzielił się niedawno z fanami swoim ogromnym sukcesem! Muzyk oficjalnie przyznał, że rzucił palenie marihuany! Jeszcze niedawno uwielbiał palić aż tak bardzo, że napisał nawet kawałek na cześć narkotyku Sweet Mary Jane.

Galeria fot. Instagram/teddysphotos

Sheeran po raz pierwszy zaśpiewał kawałek w czasie trasy koncertowej X. W pewnym momencie stanął na nowojorskiej scenie, wyłącznie z gitarą akustyczną i... zaśpiewał miłosną balladę! Większość fanów było przekonanych, że muzyk śpiewa o kobiecie, która ma po prostu niejednoznaczne nazwisko. 27-latek szybko wyjaśnił jednak wielbicielom o co właściwie chodzi.

Czytaj też: JOHNNY DEPP IDZIE NA WOJNĘ Z BYŁĄ ŻONĄ!

Galeria fot. Instagram/teddysphotos

Jestem już tak bardzo na haju. Widzieliście już moje oczy?

Galeria fot. Instagram/teddysphotos

Teraz jest to już wyłącznie przeszłość! Ed przestał palić i zaczął pić... herbatę! Muzyk zdradził dziennikarzom z Daily Mail, że przestał palić, kiedy tylko dotarło do niego, że palenie marihuany miało kiepski wpływ na jego kreatywność.

Czytaj też: JUSTIN BIEBER OPUBLIKOWAŁ ZDJĘCIE Z KENDALL JENNER

Przestałem palić zioło. Znalazłem się w domu oglądając filmy, a ja tworzyłem tylko, kiedy byłem trzeźwy. Lubię być czujny, a większość pomysłów zdarza się, gdy masz filiżankę herbaty. Nie mamy alkoholu dopóki nie pojawi się koncert. Uwielbiam chaos, ale tylko wtedy, gdy praca jest skończona. Pracowałem naprawdę ciężko, aby zająć tę pozycję i zamierzam nadal ciężko pracować, aby utrzymać pozycję i się rozwijać - mówił Ed. Przyznał, że częściowo rzucił również alkohol

Jeżeli chcecie być bardziej kreatywni, zacznijcie pić herbatę ;)

Czytaj też: Godlewska zrobi lewatywę Wojewódzkiemu!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie