Podobne artykuły

Doda odpowiada Chylińskiej!

2019.01.17 14:00 | © Stars.pl

Ostatnio Doda mocno zaangażowała się w działanie przeciwko nienawiści. Artystkę skłoniły ku temu tragiczne wydarzenia z Gdańska. (Przypominamy, podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na scenie został kilkukrotnie dźgnięty nożem Prezydent Gdańska, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł).

Galeria www.instagram.com/agnieszka.chylinska

Dorotę przeraził fakt, że na scenę beż problemu wszedł szaleniec i zaatakował Pawła Adamowicz. Na swoim instagramie napisała: ...Oby artyści mogli wychodzić bez strachu na scenę w przyszłości...

Galeria www.instagram.com/dodaqueen

Doda zdała sobie sprawę, że tak naprawdę, wszyscy artyści na scenie są zagrożeni i postanowiła działać. Zaapelowała do kolegów z branży by zorganizować charytatywny koncert przeciw nienawiści.

Galeria www.instagram.com/dodaqueen

Oczywiście sama zdała sobie sprawę, że nie zawsze pałała sympatią do innych Gwiazd i również przez nią przemawiała mowa nienawiści, więc wyciągnęła rękę do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej, zaskakując wszystkich.

Galeria www.instagram.com/dodaqueen

Po tym geście fani oszaleli na punkcie pomysłu Dody. I nie tylko oni.... Dzisiaj już prawie 100 artystów wyraziło chęć uczestnictwa w takim koncercie! M.in: Bajm, Wilki. Basia Kurdej-Szatan, Kasia Cerekwicka, Marina Łuczenko, Patrycja Kazadi, Halina Frąckowiak.

Niestety nie wszyscy popierają jej pomysł...

Wczoraj Agnieszka Chylińska ostro skomentowała apel Dody do artystów (czytaj tutaj). ZMIENIANIE ŚWIATA ZACZYNA SIĘ OD SIEBIE. Bez przemocy. Być dobrym i uczciwym dla siebie i dla innych. Każdego dnia.

Na reakcję Dody nie trzeba było długo czekać. Na sowim instagramie napisała: Proszę fanów by nie hejtowali Agnieszki Chylińskiej za to iż nie zagra z nami. NIE ESKALUJCIE TEGO CO MA MIEĆ SWÓJ KRES. Akceptuje Jej wybór i nie potępiam. Nie odbieram tego personalnie, w końcu to WSPÓLNY PROJEKT wielu muzyków. Cieszę się z artystów, którzy będą tworzyć ten niezależny artystycznie koncert pokoju i staram się nie tracić motywacji w jego realizacji. Jest już na 100. Hura!

No cóż, takiej reakcji chyba nikt się nie spodziewał. Doda naprawdę postanowiła żyć w pokoju z innymi i nie eskalować konfliktów. Miejmy nadzieje, że nie tylko przez chwilę:)

A Wy wierzycie w przemianę Dody?

Polecane artykuły

Komentarze (4)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie