Podobne artykuły

Doda odpowiada Chylińskiej!

2019.01.17 14:00 | © Stars.pl

Ostatnio Doda mocno zaangażowała się w działanie przeciwko nienawiści. Artystkę skłoniły ku temu tragiczne wydarzenia z Gdańska. (Przypominamy, podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na scenie został kilkukrotnie dźgnięty nożem Prezydent Gdańska, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł).

Galeria www.instagram.com/agnieszka.chylinska

Dorotę przeraził fakt, że na scenę beż problemu wszedł szaleniec i zaatakował Pawła Adamowicz. Na swoim instagramie napisała: ...Oby artyści mogli wychodzić bez strachu na scenę w przyszłości...

Czytaj też: Haidar został zgwałcony, oskarża Dodę.

Galeria www.instagram.com/dodaqueen

Doda zdała sobie sprawę, że tak naprawdę, wszyscy artyści na scenie są zagrożeni i postanowiła działać. Zaapelowała do kolegów z branży by zorganizować charytatywny koncert przeciw nienawiści.

Galeria www.instagram.com/dodaqueen

Oczywiście sama zdała sobie sprawę, że nie zawsze pałała sympatią do innych Gwiazd i również przez nią przemawiała mowa nienawiści, więc wyciągnęła rękę do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej, zaskakując wszystkich.

Czytaj też: Doda wbija szpile Górniak!

Galeria www.instagram.com/dodaqueen

Po tym geście fani oszaleli na punkcie pomysłu Dody. I nie tylko oni.... Dzisiaj już prawie 100 artystów wyraziło chęć uczestnictwa w takim koncercie! M.in: Bajm, Wilki. Basia Kurdej-Szatan, Kasia Cerekwicka, Marina Łuczenko, Patrycja Kazadi, Halina Frąckowiak.

Niestety nie wszyscy popierają jej pomysł...

Czytaj też: Artyści odpowiadają na apel Dody

Wczoraj Agnieszka Chylińska ostro skomentowała apel Dody do artystów (czytaj tutaj). ZMIENIANIE ŚWIATA ZACZYNA SIĘ OD SIEBIE. Bez przemocy. Być dobrym i uczciwym dla siebie i dla innych. Każdego dnia.

Na reakcję Dody nie trzeba było długo czekać. Na sowim instagramie napisała: Proszę fanów by nie hejtowali Agnieszki Chylińskiej za to iż nie zagra z nami. NIE ESKALUJCIE TEGO CO MA MIEĆ SWÓJ KRES. Akceptuje Jej wybór i nie potępiam. Nie odbieram tego personalnie, w końcu to WSPÓLNY PROJEKT wielu muzyków. Cieszę się z artystów, którzy będą tworzyć ten niezależny artystycznie koncert pokoju i staram się nie tracić motywacji w jego realizacji. Jest już na 100. Hura!

Czytaj też: JESSICA MERCEDES POKAZAŁA MAJTKI

No cóż, takiej reakcji chyba nikt się nie spodziewał. Doda naprawdę postanowiła żyć w pokoju z innymi i nie eskalować konfliktów. Miejmy nadzieje, że nie tylko przez chwilę:)

A Wy wierzycie w przemianę Dody?

Czytaj też: MICHAŁ WIŚNIEWSKI W... LOMBARDZIE

Polecane artykuły

Komentarze (4)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie