Podobne artykuły

DZIWNY FETYSZ BRATA KARDASHIANEK

2019.01.17 16:00 | © Stars.pl

Nie da się ukryć, że związek Roba Kardashiana z byłą striptizerką nie należał do udanych. Zakochani kłócili się praktycznie przez cały czas, a w pewnym momencie najwidoczniej nie mogli wytrzymać ze sobą już do tego stopnia, że doszło do rękoczynów. Jest jednak jedna rzecz, która będzie łączyć ich już do końca życia - córeczka Dream. Blac Chyna dostawała na nią alimenty, które wynosiły aż 20 tysięcy dolarów na miesiąc! Niedawno pisaliśmy jednak, że Rob wystąpił z wnioskiem o zmniejszenie wysokości alimentów. Chyna nie była zachwycona... W przypływie złości pobiła nawet nową kochankę Kardashiana - Alexis Skyy.

Galeria fot. Instagram/blacchyna

Zastanawialiście się kiedyś co przyciąga brata Kardashianek do kobiet pokroju byłej striptizerki? Mamy odpowiedź na Wasze pytanie! I może Was to zdziwić, ale nie jest to skłonność do agresji, czy wylewanie drinków na ludzi...

Czytaj też: „Big Brother”: „Dręczą zwierzęta”

Galeria fot. Instagram/blacchyna

Rob uwielbia, kiedy kobiety go... drapią! Trzeba przyznać, że akurat ten fetysz, Chyna mogła spełnić bez najmniejszych problemów - od lat nosi przecież naprawdę pokaźnych rozmiarów szpony!

Galeria fot. Instagram/blacchyna

Cała sprawa wyszła na jaw, kiedy Rob Kardashian odpowiadał w sądzie na pytania zadawane przez adwokata. Brat Kardashianek wyznał wtedy, że drapanie jest najprzyjemniejszą rzeczą, którą kobieta może zrobić mężczyźnie. Była striptizerka i kochanka Kardashiana zamierza w najbliższym czasie wykorzystać te słowa w sądzie do własnej obrony! Twierdzi, że rozerwała koszulę Roba nie w czasie kłótni, a... podczas zabawy!

Czytaj też: Zdrada Jordyn była ustawiona?

Galeria fot. Instagram/blacchyna

Myślicie, że jego nowa dziewczyna drapie równie dobrze, jak Blac Chyna?

Galeria
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie