Podobne artykuły

DZIWNY FETYSZ BRATA KARDASHIANEK

2019.01.17 16:00 | © Stars.pl

Nie da się ukryć, że związek Roba Kardashiana z byłą striptizerką nie należał do udanych. Zakochani kłócili się praktycznie przez cały czas, a w pewnym momencie najwidoczniej nie mogli wytrzymać ze sobą już do tego stopnia, że doszło do rękoczynów. Jest jednak jedna rzecz, która będzie łączyć ich już do końca życia - córeczka Dream. Blac Chyna dostawała na nią alimenty, które wynosiły aż 20 tysięcy dolarów na miesiąc! Niedawno pisaliśmy jednak, że Rob wystąpił z wnioskiem o zmniejszenie wysokości alimentów. Chyna nie była zachwycona... W przypływie złości pobiła nawet nową kochankę Kardashiana - Alexis Skyy.

Zastanawialiście się kiedyś co przyciąga brata Kardashianek do kobiet pokroju byłej striptizerki? Mamy odpowiedź na Wasze pytanie! I może Was to zdziwić, ale nie jest to skłonność do agresji, czy wylewanie drinków na ludzi...

Rob uwielbia, kiedy kobiety go... drapią! Trzeba przyznać, że akurat ten fetysz, Chyna mogła spełnić bez najmniejszych problemów - od lat nosi przecież naprawdę pokaźnych rozmiarów szpony!

Cała sprawa wyszła na jaw, kiedy Rob Kardashian odpowiadał w sądzie na pytania zadawane przez adwokata. Brat Kardashianek wyznał wtedy, że drapanie jest najprzyjemniejszą rzeczą, którą kobieta może zrobić mężczyźnie. Była striptizerka i kochanka Kardashiana zamierza w najbliższym czasie wykorzystać te słowa w sądzie do własnej obrony! Twierdzi, że rozerwała koszulę Roba nie w czasie kłótni, a... podczas zabawy!

Myślicie, że jego nowa dziewczyna drapie równie dobrze, jak Blac Chyna?

Galeria fot. Instagram/blacchynaGaleria fot. Instagram/blacchynaGaleria fot. Instagram/blacchynaGaleria fot. Instagram/blacchynaGaleria
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie