Podobne artykuły

MILEY CYRUS WYCHOWA DZIECKO W AUSTRALII?!

2019.01.17 19:00 | © Stars.pl

Jak na razie Miley Cyrus uparcie dementuje plotki o swojej domniemanej ciąży, jednak w sieci praktycznie co chwilę pojawiają się nowe doniesienia od "informatorów". Niektóre z nich są nawet bardziej szokujące niż fakt, że Miley może być w ciąży! Podobno wokalistka Liam chcą... zamieszkać w Australii. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie tam wychowają swoje dziecko!

Galeria fot. Instagram/liamiley

16 stycznia w sieci pojawiły się kolejne doniesienia o ciąży wokalistki. Miley najprawdopodobniej spodziewa się dziecka! Jeden z tabloidów jest już nawet przekonany, jakiej płci będzie dziecko artystki!

Czytaj też: MILEY CYRUS I LIAM HEMSWORTH WZIĘLI ŚLUB!

Galeria fot. Instagram/liamiley

Miley wciąż jednak dementuje plotki o swojej ciąży. Obecnie jednak mało kto wierzy w zaprzeczenia wokalistki. Podobno Miley i jej mąż zamierzają kupić dom w Australii i właśnie tam wychować swoje maleństwo!

Galeria fot. Instagram/liamiley

Trzeba przyznać, że fani wokslistki są w ostatnim czasie praktycznie zasypywani nowymi wiadomościami na temat Miley. Najnowsze plotki głoszą, że Miley w najbliższym czasie wyprowadzi się do Australii! Przypominamy, że właśnie stamtąd pochodzi mąż artystki - Liam Hemsworth.

Czytaj też: MILEY CYRUS O SWOIM PIERWSZYM POCAŁUNKU

Byron Bay jest dla niej jak drugi dom... Miley chce kupić dom obok Chrisa i Elsy (brata i szwagierki Liama, przyp. red.) tak, żeby mali kuzyni mogli wychowywać się razem - twierdzi osoba z bliskiego otoczenia pary

Patrząc na fotki z Byron Bay, w ogóle nie dziwi nas, że Miley bardzo chce się tam przeprowadzić! Widoki są lepsze niż nawet w samym Malibu, gdzie jeszcze do niedawna mieszkali Miley i Liam. Przypominamy jednak, że para w ostatnim czasie straciła swój dom w wyniku pożaru.

Czytaj też: EWA FARNA WYCHOWA DZIECKO W WILLI ZA 3 MILIONY ZŁOTYCH

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie