Podobne artykuły

CHERYL COLE SZUKA MIŁOŚCI ŻYCIA W... SUPERMARKECIE!

2019.01.17 21:00 | © Stars.pl

Cheryl, która jeszcze niedawno zapewniała wszystkich, że koniec z facetami, najwidoczniej zmieniła zdanie! Swojego nowego ukochanego zamierza poznać w... supermarkecie! Jesteście ciekawi skąd u niej akurat takie wymagania?

Galeria fot. Instagram/cherylofficial

Trzeba przyznać, że życie miłosne Cheryl, nigdy nie było usłane różami. Najbardziej jednak przeżyła swój ostatni związek. Cheryl i Liam tworzyli naprawdę udaną parę i kiedy w końcu ogłosili, że na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko, praktycznie wszyscy byli przekonani, że czeka ich świetlana przyszłość. Niestety, kiedy urodził się maleńki Bear, Liam zaczął stopniowo odsuwać się od rodziny. Koncerty, liczne wywiady, trasy... skończyło się na tym, że Cheryl została z maleńkim dzieckiem całkowicie sama! Prawdopodobnie właśnie takie zachowanie wokalisty doprowadziło do rozstania.

Czytaj też: Nieznane szczegóły z życia Diany.

Galeria fot. Instagram/cherylofficial

Kiedy jednak Cheryl i Liam Payne rozstali się, wokalistka postanowiła zrobić to, co większość kobiet, kiedy znajdą się w takiej sytuacji. Artystka obiecała samej sobie, że więcej randek nie będzie. Przyznała również, że facetem jej życia został... maleńki Bear! Najwidoczniej jej kobieca natura wzięła górę nad rozumem i zaledwie kilka miesięcy od rozstania, wokalistka chce znowu zacząć chodzić na randki!

Galeria fot. Instagram/cherylofficial

Cheryl doszła najwidoczniej do wniosku, że skazanie się na życie w samotności, już w wieku 35 lat, nie jest najlepszym pomysłem. Okazuje się jednak, że poprzednie rozstania dały jej do myślenia i wyciągnęła z nich wnioski. Dlatego obecnie Cheryl szuka faceta, który nie będzie miał nic wspólnego z show-biznesem! W ostatnim czasie wokalistka wyznała, że jej wymarzony facet najprawdopodobniej pracuje obecnie w jakimś Sainsbury's, czyli popularnej w USA sieci marketów.

Czytaj też: MACIEJ MUSIAŁ ZNOWU DO WZIĘCIA!

Jak się okazuje, to wyznanie było strzałem w dziesiątkę! Cheryl jest obecnie praktycznie zasypywana zaproszeniami na randki! Jej skrzynka jest przepełniona wiadomościami z zaproszeniem na kawę, kolację, czy drinka! Jeden z kandydatów zaproponował jej nawet romantyczną wycieczkę do... Szkocji!

Myślicie, że Cheryl uda się w końcu znaleźć miłość życia? Trzymamy kciuki!

Czytaj też: CHERYL COLE JEST ZAŁAMANA!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie