Podobne artykuły

Górniak odpowiada i hejtuje Dode!

2019.01.17 18:26 | © Stars.pl

Tragicznymi wydarzeniami z Gdańska z 13 stycznia żyje cała Polska. Podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został na scenie zaatakowany nożem przez Stefana W. i w wyniku obrażeń zmarł dnia następnego po kilkugodzinnej operacji.

Galeria www.instagram.com/edytagorniak

Po tym zdarzeniu Doda zauważyła, że świat jest pełen nienawiści i właściwie to przez wszystkich mowa nienawiści przemawia. Piosenka uzmysłowiła sobie, że takie zagrożenia są realne dla każdego artysty wychodzącego na scenę.

Czytaj też: FANI KHLOE KARDASHIAN ZEMŚCILI SIĘ NA TRISTANIE

Galeria www.instagram.com/edytagorniak

W poniedziałek 14 stycznia „Królowa” na swoim instastory zaapelowała do kolegów z branży by wspólnie stworzyli coś wyjątkowego. Charytatywny koncert artyści przeciw nienawiści. W obliczu tragicznym wydarzeń fani Dody zachwycili się pomysłem swojej idolki. Pod postem piosenkarki w momencie było kilkaset komentarzy. Internauci oznaczali innych artystów i namawiali ich, by wspólnie z Doda zrobili coś tak ich zdaniem wspaniałego.

Galeria www.instagram.com/edytagorniak

Na odzew nie trzeba było długo czekać. Dziś Gwiazda zebrała ponad 100 artystów chcącyć poprzeć idee i wziąć udział w koncercie. M.in. Halina Frąckowiak, Maryla Rodowicz, Bajm, Kasia Wilk, Marina Łuczenko itd.

Czytaj też: OJCIEC AVICII'EGO PRZERYWA MILCZENIE

Galeria www.instagram.com/edytagorniak

Żeby nie było, że Doda tylko mówi, że sprzeciwia się hejtowi i nienawiści poszła o krok dalej. Artystka „wyciągnęła rękę” do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej. Internauci „zawalili” obie Panie pytaniami, dotyczącymi przedsięwzięcia Dody, mianowicie czy dojdzie do pojednania i czy wezmą w nim udział. Ani Edyta, Ani Justyna nie zabrały głosu w tej sprawie. Aż do dzisiaj!

Galeria www.instagram.com/edytagorniak

Na profilu instagramowym Górniak pojawił się komentarz w tej sprawie: W odpowiedzi na Wasze zapytania o mój udział w koncercie Doroty - Używanie chwili tak tragicznej dla nagłówków i kreowania siebie na bohatera, zanim jeszcze nawet pochowano Pana Prezydenta Adamowicza, jest wbrew mojej filozofii życiowej i w moim odczuciu na cienkiej granicy przyzwoitości ludzkiej. Teraz wszyscy powinniśmy raczej w zadumie i wewnętrznej ciszy oddać się Modlitwie o siłę i wsparcie dla dwojga osieroconych dzieci i ukochanej żony Świętej Pamięci Pana Prezydenta. Oczywiście każdy z Nas ma prawo przeżywać ten szczególny czas inaczej...

Czytaj też: Nowy wybranek Górniak potwierdził ich związek?

Galeria www.instagram.com/edytagorniak

Post ma już prawie 10 tys. polubień. A Internauci komentują słowa Edyty: Brzydko Edytko. Mozesz mieć inne zdanie, ale to co napisałaś to troszkę ...hmmm, jak to się nazywa ?...HEJT! Smutna odpowiedź, nie sądzę, by było tak jak Pani pisze. Cóż, szkoda. Boze pomieszkala troche w Ameryce i jaka z niej sie dama zrobila,a moze juz jezyka zapomniala I przez to tez nie zrozumialam intencji Doroty.. Wstyd Pani Edyto ? Ma Pani najpiekniejszy glos I jako artystke bardzo Pania cenie, niestety charakter paskudny Moim zdanie nie chodzi tutaj o to jak przechodzi żałobę.. koncert nie odbywa się z dnia na dzień, tylko odbędzie się w odstępie miesiąca od tego co się wydarzyło. Wykorzystywanie czyjejś tragedii.. nie, nie wydaje mi się żeby ktoś się tym kierował. Akcja jest zorganizowana przeciwnienawisci i Hejtom które podczas tej tragedii odgrywały główną rolę... Ale niestety z tym problemem zmierzamy się oczywiście od dłuższego czasu. Doda, RĘKĘ ZGODY aby pokazać wszystkim że zaczyna zmiany głównie od siebie, szkoda że niektórzy odbierają to w inny sposób. Świętej Pamięci Pan Adamowicz byłby dumny z tego że taka akcja ma miejsce, że chcemy z tak wielkim problemem walczyć ! Dobro zawsze wygra ze ZŁEM, lecz trzeba tylko chęci aby móc iść w dobrym kierunku.

Galeria www.instagram.com/edytagorniak

Ups, Edyta najwyraźniej podpadła fanom. W tym przypadku Doda pokazała klasę i jakby nie było, publicznie wyciągnęła rękę na zgodę. Czyżby Edycie honor nie pozwalał na gest w stronę Dody?

Czytaj też: SELENA GOMEZ WYSTĄPIŁA NA COACHELLI

W końcu kto inny jak nie Gwiazdy mają dawać dobry przykład? No cóż, szkoda, że w obliczu tej tragedii Edyta jeszcze hejtuje i podsyca nienawiść. Wstyd!

A jakie jest Wasze zdanie na temat odpowiedzi Edyty?

Czytaj też: GRA O TRON 8: PIERWSZA SCENA SEKSU ARYI STARK

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie