Podobne artykuły

Ewa Farna schudła!

2019.01.17 20:00 | © Stars.pl

Ewa Farna od dawna zmaga się z dodatkowymi kilogramami. Bywało tak, że Ewa chudła, ale za chwile pojawiał się efekt jojo. Mimo, że artystka wielokrotnie podkreślała, że jest zadowolona ze swoich kobiecych kształtów, internauci bywali bezlitośni.

Galeria www.instagram.com/ewa_farna93

Ta jednak była odporna na presje otoczenia i wielokrotnie podkreślała, że nie będzie więcej przechodziła na restrykcyjne diety, chyba, że sama stwierdzi, że tego chce. Już raz stosowała taką dietę i nie skończyło się to dobrze. W wywiadzie dla "Świata kobiety" wyznała: Trzeba zadbać o wygląd, ale nie będę się głodzić. Stosowałam już ostre diety. Jedna skończyła się tym, że rano zemdlałam. Teraz raczej wprowadzę zdrowy styl życia i zacznę ćwiczyć

Czytaj też: SHAWN MENDES NIE MYJE TWARZY

Galeria www.instagram.com/ewa_farna93

Piosenkarka mimo dodatkowych kilogramów, zawsze wyglądała świetnie.

Galeria www.instagram.com/ewa_farna93 Ewa Farna na Gali z okazji 90lecia Polskiej Siatkówki.

Farna jest świadoma swojego ciała i jak przyznała w wywiadzie dla "Świata kobiety": Nigdy nie będę miała szczupłych ud, bo są umięśnione - jeździłam na nartach, grałam w tenisa. Ale uważam, że tyłek jest fajny. Mój chłopak też jest tego zdania. I tylko inni nie kupują tego na razie (śmiech). Ja jestem z niego zadowolona, tylko może być trochę mniejszy, ale kształt jest super

Czytaj też: KIM KARDASHIAN NIE WYKORZYSTA SŁAWY ŻEBY POMÓC WŁASNYM DZIECIOM

Galeria www.instagram.com/ewa_farna93 Ewa Farna na Gali z okazji 90lecia Polskiej Siatkówki.

Ostatnio opublikowała na swoim instagramie zdjęcia z Gali 90 lecia Polskiej Siatkówki. Ewa wygląda na nich fantastycznie! Ubrana jest w czarny luźny kombinezon, złota marynarkę i transparentne sandałki na szpilce.

Galeria www.instagram.com/ewa_farna93 Ewa Farna na Gali z okazji 90lecia Polskiej Siatkówki.

Internauci od razu zauważali zmiany w wyglądzie artystki: A gdzie jest reszta Ewy? Ale schudłaś, super! Pięknie! Super! Wyglądasz jak 1000000 dolarów! Chodząca bogini!

Czytaj też: EWA FARNA WYCHOWA DZIECKO W WILLI ZA 3 MILIONY ZŁOTYCH

Faktycznie Ewa wygląda jakby zgubiła kilka kilogramów! Czyżby to miłość tak na nią wpłynęła? Jak myślicie? Czy ewa rzeczywiście schudła?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie