Podobne artykuły

Sexy pupa Emily!

2019.01.18 07:00 | © Stars.pl

Emily urodziła się 7 czerwca 1991w Londynie. Modelka ma Polskie korzenie po ojcu, Johnie. Jako dziecko często podróżowała, ponieważ jej rodzice często zmieniali miejsce zamieszkania. W wieku nastoletnim zamieszkała na stałe w Stanach Zjednoczonych.

O karierze modelki marzyła od dziecka. Jako nastolatka zaczęła chodzić na castingi i osiągnęła cel. Agencja Ford Models podpisała z nią kontrakt w wieku 14 lat. Dzięki temu została znana, ponieważ kilka następnych lat reklamowała odzież dla nastolatków na całym świecie.

Dzięki temu jej kariera nabrała tempa. W 2004 roku zagrała w filmie „Andrew's Alteration”, w 2005 w „A Year and a Day”. Następnie w 2009 r. dostała role Tashy w serialu „iCarly”.

Popularnośc tak naprawdę zdobyła dzięki udziale w dwóch teledyskach w 2013 roku. W teledysku Robina Thicke'a do utworu „Blurred Lines” zagrała praktycznie nago. Drugi teledysk to „Love Somebody” Maroon 5.

Emily uwielbia eksponować swoje piękne ciało. Nie ukrywajmy, ma co pokazać. Na Insagramie obserwuje ją 21,4 mln followersów!!

Jest na co popatrzeć!!

Co za PUPA!!

HOT!!

Co myślicie o Emily?

Galeria www.instagram.com/emrataGaleria www.instagram.com/emrataGaleria www.instagram.com/emrataGaleria www.instagram.com/emrataGaleria www.instagram.com/emrataGaleria www.instagram.com/emrataGaleria www.instagram.com/emrataGaleria www.instagram.com/emrataGaleria www.instagram.com/emrataGaleria www.instagram.com/emrataGaleria www.instagram.com/emrataGaleria www.instagram.com/emrataGaleria www.instagram.com/emrataGaleria www.instagram.com/emrata
Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie