Podobne artykuły

97-LETNI KSIĄŻĘ FILIP MIAŁ WYPADEK SAMOCHODOWY!

2019.01.24 14:55 | © Stars.pl

Książę Filip uczestniczył niedawno w wypadku drogowym! Do niefortunnego zdarzenia doszło w Babingley, które znajduje się w pobliżu wiejskiej rezydencji królewskiej. The Sun donosi, że 97-letni książę nie odniósł na szczęście żadnych obrażeń.

Galeria

Zdarzenie miało miejsce około godziny 15 czasu lokalnego, czyli około 16 czasu polskiego. Dzięki szybkiej reakcji, na miejscu bardzo szybko pojawili się policjanci, którzy od razu zabezpieczyli teren. Brytyjskie media informują, że dwie osoby odniosły niewielkie obrażenia i zostały szybko opatrzone na miejscu zdarzenia. Książę Karol wyszedł z wypadku praktycznie bez szwanku.

Czytaj też: Książe Harry został chrzestnym!

Galeria

Rzecznik miejscowej policji, że do wypadku faktycznie doszło, jednak przyczyny zdarzenia są jeszcze badane. Droga jest przejezdna, ale jeden z samochodów biorących udział z wypadku pozostał na poboczu.

Galeria

Miejsce wypadku znajduje się w pobliżu wiejskiej rezydencji należącej do rodziny królewskiej - Sandringham House. To właśnie w tym miejscu, królowa Elżbieta spędza praktycznie cały czas od świat Bożego Narodzenia do lutego.

Czytaj też: KSIĄŻĘ WILLIAM MIAŁ OGNISTY ROMANS!

Galeria
Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie