Podobne artykuły

Doda wbija szpile Górniak!

2019.01.18 09:28 | © Stars.pl

W ostatnich dniach w internecie wrze przez Dodę, Górniak i Chylińską. Ta pierwsza zaapelowała przez instastory do artystów, by wspólnie stworzyli coś wspaniałego, co zjednoczy ludzi. Mianowicie Charytatywny (!) Koncert Artyści przeciw nienawiści.

Galeria www.instagram.com/edytagorniak

Po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku, gdzie na scenie podczas 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, został zamordowany przez szaleńca Prezydent Gdańska, Polacy dostrzegli, jak wielka nienawiść i hejt jest między nami.

Czytaj też: KHLOE KARDASHIAN ODPOWIADA JORDYN WOODS!

Galeria www.instagram.com/dodaqueen

Doda bardzo przejęła się tą tragedią i postanowiła działać. Rabczewską przeraził fakt, że tak naprawdę to mógł być każdy, kto występuje na scenie.

Galeria www.instagram.com/edytagorniak

Celem Dody było namówienie artystów, by stworzyć wyjątkowy koncert. Rabczewska chce, by koledzy z branży razem z nią sami go zorganizowali, nieodpłatnie, tak „od siebie”. Na apel Dody od razu zareagowały gwiazdy.

Czytaj też: Doda na Telekamerach 2019

„Królowa” poinformowała, że już ok. 100 artystów zgodziło się wziąć udział w takim przedsięwzięciu, m.in.: Bajm, Grzegorz Hyży, Kasia Wilk, Marina Łuczenko, Maryla Rodowicz.

Niestety nie wszyscy zachwycili się inicjatywą Dody. Agnieszka Chylińska dała do zrozumienia, że na nią nie ma co liczyć: ZMIENIANIE ŚWIATA ZACZYNA SIĘ OD SIEBIE. Bez przemocy. Być dobrym i uczciwym dla siebie i dla innych. Każdego dnia

Czytaj też: Doda złośliwie o Górniak!

Fanom Agnieszki nie spodobała się jej reakcja na wspaniały koncert, jednoczący ludzi.

Doda mimo wszystko zachowała klasę i napisała: Proszę fanów by nie hejtowali Agnieszki Chylińskiej za to iż nie zagra z nami. NIE ESKALUJCIE TEGO CO MA MIEĆ SWÓJ KRES. Akceptuje Jej wybór i nie potępiam. Nie odbieram tego personalnie, w końcu to WSPÓLNY PROJEKT wielu muzyków. Cieszę się z artystów, którzy będą tworzyć ten niezależny artystycznie koncert pokoju i staram się nie tracić motywacji w jego realizacji. Jest już na 100. Hura

Czytaj też: Doda w sexy stylizacji!

Takiej reakcji chyba nikt się nie spodziewał. Doda naprawdę postanowiła żyć w pokoju z innymi i nie eskalować konfliktów;)

Dorota na instastory poszła o krok dalej i „wyciągnęła” rękę do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej, aby pokazać, że jest ponad złem i chce zakończyć konflikt. Biorąc pod uwagę fakt, w jakich relacjach żyją piosenkarki było to dość szokujące. Wszyscy z zapartym tchem czekali na odpowiedź obu Pań.

Czytaj też: Tata Dody już po operacji ratującej życie.

W końcu Górniak odpowiedziała: W odpowiedzi na Wasze zapytania o mój udział w koncercie Doroty - Używanie chwili tak tragicznej dla nagłówków i kreowania siebie na bohatera, zanim jeszcze nawet pochowano Pana Prezydenta Adamowicza, jest wbrew mojej filozofii życiowej i w moim odczuciu na cienkiej granicy przyzwoitości ludzkiej. Teraz wszyscy powinniśmy raczej w zadumie i wewnętrznej ciszy oddać się Modlitwie o siłę i wsparcie dla dwojga osieroconych dzieci i ukochanej żony Świętej Pamięci Pana Prezydenta. Oczywiście każdy z Nas ma prawo przeżywać ten szczególny czas inaczej...

Niestety, nie takiej odpowiedzi oczekiwali fani Divy. Wszyscy są rozczarowani postawą artystki o czym informują ją dosadnie w komentarzach na instagramie.

Czytaj też: Szok! Górniak zgadza się z Dodą!

Doda nie pozostała dłużna i skomentowała sytuację, próbując przed fanami tłumaczyć decyzję Górniak: Każdy ma wolny wybór, szkoda tylko, że tyle w tym złości. Koncert pokoju za parę tygodni, a już tyle niepotrzebnych emocji. Mimo wszystko cała ekipa wysyła dobrą energię i zagramy dla wszystkich.

No cóż, póki co wygrywa Doda-pomysł organizacji koncertu, wyciągnięcie ręki do Górniak i Steczkowskiej. Fani są zachwyceni postawą Rabczewskiej!

Czytaj też: Doda zostanie mamą?

A Wy co myślicie na ten temat?

Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie