Podobne artykuły

MEGHAN MARKLE NARAZIŁA ZDROWIE I ŻYCIE DZIECKA!

2019.01.18 12:00 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że Meghan Markle jest wyjątkowo aktywna, jak na tak zaawansowaną ciążę. Księżna od tygodni nieustannie towarzyszy swojemu mężowi na przeróżnych spotkaniach, wybierając przy tym coraz bardziej wymyślne kreacje. Jednak czy Meghan za każdym razem pamięta o królewskim protokole i stawia na pierwszym miejscu zdrowie swojego dziecka? Wielbiciele mają coraz więcej wątpliwości...

Galeria

Kiedy wiadomość o ciąży Meghan ujrzała światło dzienne, większość fanów była przekonana, że księżna odrobinę zwolni tempo. Nic z tych rzeczy! Pomimo tego, że dzień porodu zbliża się wielkimi krokami, Meghan najwidoczniej nie zamierza rezygnować z obowiązków. W ciągu ostatnich tygodni, wielokrotnie spotkała się z wielbicielami i zaangażowała się w działalność charytatywną.

Czytaj też: MEGHAN MARKLE ZROBIŁA ŚNIADANIE SWOJEMU PRZYJACIELOWI!

Galeria fot. Instagram/meghanmarkle_official

Niedawno księżna wraz z mężem odwiedzili Mayhew Animal House. Fani od razu zwrócili uwagę na jeden ważny szczegół!

Galeria

Tym razem Meghan wybrała sukienkę z H&M, do której dobrała płaszcz marki Armani. Stylizację dopełniały wysokie szpilki! Ten fakt zaniepokoił jednak fanów. Księżna nie tylko złamała protokół, według którego w czasie oficjalnych wyjść musi mieć na sobie rajstopy, ale również założyła wysokie obcasy, które nie są wskazane w jej błogosławionym stanie.

Czytaj też: Te zdjęcia Meghan rozwieją wszelkie wątpliwości

Wysokie szpilki zwiększają ryzyko potknięcia i przewrócenia, co może wyrządzić ogromną szkodę jej dziecku. W dodatku stopy ciężarnych kobiet są już wystarczająco obciążone i lepiej nie dodawać im kolejnych utrudnień.

Myślicie, że księżna jest świadoma zagrożeń płynących z noszenia wysokich obcasów w ciąży? Czy może zakłada je tylko dlatego, że ładnie wyglądają?

Czytaj też: MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY NIE MAJĄ GDZIE MIESZKAĆ!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie