Podobne artykuły

Iza Miko szuka dziury w całym

2019.01.18 18:00 | © Stars.pl

Po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku, gdy na scenę podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry wtargnął szaleniec i dźgnął kilkukrotnie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza nożem, który dnia następnego w wyniku odniesionych obrażeń zmarł, Doda zaapelowała do artystów by połączyli siły i powiedzieli „stop nienawiści”.

Galeria www.instagram.com/dodaqueen

Pod apelem Gwiazdy odezwali się artyści zachwyceni pomysłem Rabczewskiej. Powstał funpage na Instagramie „artsciprzeciwnienawisci” który zgromadził już 101 tysięcy followersów!

Czytaj też: Pełnomocniczka Jarosława B. komentuje sprawę.

Galeria www.instagram.com/maffashion_official

Doda jest ogromnie zaskoczona odzewem na jej pomysł i jak informuje już ok. 100 artystów zgodziło się wesprzeć ta wspaniałą inicjatywę! M.In: Michał Szpak, Natalia Kukulska, Mandaryna, Wilki, Kasia Wilk, Joanna Moro, Basia Kurdej-szatan, Maja Bohosiewicz, Agnieszka Hyży, Marina Łuczenko-Szczęsna, Sylwia Przybysz, Maryla Rodowicz. Termin „sztuki” jak mówiła Doda na swoim instastory, nie został jeszcze wyznaczony.

Galeria www.instagram.com/maffashion_official

Fani Dody i nie tylko, są pod wrażeniem wrażliwości piosenkarki i tego, że wpadła na tak wspaniały pomysł jednoczący ludzi.

Czytaj też: Michał Wiśniewski szuka miłości na Tinderze!

Galeria www.instagram.com/maffashion_official

Wśród artystów znaleźli się tacy którym pomysł nie przypadł do gustu. Agnieszka Chylińska napisała: ZMIENIANIE ŚWIATA ZACZYNA SIĘ OD SIEBIE. Bez przemocy. Być dobrym i uczciwym dla siebie i dla innych. Każdego dnia.

Wszyscy mimo wszystko czekali na odzew Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej, do których Doda „wyciągnęła rękę” i zaapelowała aby przekazały sobie „znak pokoju”.

Czytaj też: ARIEL WINTER SCHUDŁA PRZEZ... NARKOTYKI?

Justyna Steczkowska jeszcze nie odpowiedziała na apel Dody, za to Edyta Górniak wyraziła się dość jasno: W odpowiedzi na Wasze zapytania o mój udział w koncercie Doroty - Używanie chwili tak tragicznej dla nagłówków i kreowania siebie na bohatera, zanim jeszcze nawet pochowano Pana Prezydenta Adamowicza, jest wbrew mojej filozofii życiowej i w moim odczuciu na cienkiej granicy przyzwoitości ludzkiej. Teraz wszyscy powinniśmy raczej w zadumie i wewnętrznej ciszy oddać się Modlitwie o siłę i wsparcie dla dwojga osieroconych dzieci i ukochanej żony Świętej Pamięci Pana Prezydenta. Oczywiście każdy z Nas ma prawo przeżywać ten szczególny czas inaczej...

Fani Górniak są mocno rozczarowani postawą artystki.

Czytaj też: Wielkie wejście Jordyn Woods

Głos w sprawie zabrała również Izabela Miko. Gwiazda pod zdjęciem „artysciprzeciwnienawisci” wrzuconym na instagram przez Maffashion, czyli Julię Kuczyńską, napisała: Jedyne co się rzuca w oczy z tego plakatu to jest słowo nienawiść i dlatego nie powinno się robić rzeczy przeciwko czemuś, tylko po coś, na jakiś cel. Szkoda, że nie ma koncertu DLA miłości, koncertu wspierającego miłość. To co mówimy zawsze afirmujemy, więc widząc wielkie słowo nienawiść to jest właśnie to co w sercach afirmujemy. Powtarzamy, powielamy. To jest bardzo smutne, ze niestety świat jeszcze tego do końca nie zrozumiał, ale takie osoby jak Jezus, Matka Teresa czy Gandhi, zawsze mówiły, że nie będą brać nigdy udziału w proteście przeciw wojnie, ale marsz o pokój zawsze wesprą.

Fani zachwycili się wypowiedzią Izabeli Miko, a sama Maffashion edytowała swój post i dopisała: EDIT: A może koncert dla miłości?

Czytaj też: Reakcja Rozenek na koncert zainicjowany przez Dodę

No cóż, tak to już jest, że ciężko wszystkim dogodzić.

A Wy zgadzacie się z Izą Miko?

Czytaj też: RIHANNA JEST W CIĄŻY?!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie