Podobne artykuły

MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY WEZMĄ ROZWÓD?!

2019.01.18 16:00 | © Stars.pl

Obecnie Meghan Markle i książę Harry tworzą z pozoru całkiem udany związek. Pracownicy Pałacu Buckinhgam twierdzą jednak, że jest to wyłącznie kwestia czasu! Są przekonani, że ogólna niechęć do Meghan Markle zniszczy ich związek najpóźniej za... 5 lat!

Galeria fot. Instagram/meghan.and.harry

Nie da się ukryć, że Meghan i książę Harry tworzą obecnie jedną z najpiękniejszych par. On jest zbuntowanym księciem, a ona amerykańską aktorką, a jednak udało im się zbudować związek! W maju 2018 roku zakochani pobrali się i trzeba przyznać, że była to bajkowa uroczystość, podczas której rodzina królewska połączyła się z elitą światowych gwiazd.

Czytaj też: Harry i Meghan w Księdze rekordów Guinnessa!

Galeria fot. Instagram/meghan.and.harry

Zaledwie kilka miesięcy po ślubie, para ogłosiła niezwykle ważną wiadomość! Meghan Markle spodziewa się dziecka! Mogłoby się wydawać, że wszystko układa się idealnie... Pracownicy pałacu są jednak przekonani, że to wyłącznie pozory i widzą związek książąt całkowicie inaczej!

Galeria fot. Instagram/meghan.and.harry

Pracownicy pałacu są przekonani, że Meghan i książę Harry, rozwiodą się najpóźniej za 5 lat! Te informacje oczywiście szeptają między sobą nieoficjalnie. Tego typu plotki, jednak bardzo często są o wiele bardziej wiarygodnymi źródłami informacji niż to, co możemy zobaczyć na zdjęciach, albo usłyszeć w oficjalnych oświadczeniach. Nie da się ukryć, że Meghan Markle należy do grona wyjątkowo trudnych osób. Niedawno kolejny pracownik zdecydował się na zerwanie współpracy z księżną!

Czytaj też: "Ich Królewskie Wysokości podjęły osobistą decyzję"

The Sun donosi, że wśród pracowników od jakiegoś czasu panują bardzo silne nastroje antyamerykańskie.

Podjęli pracę na królewskim dworze, żeby służyć królowej i krajowi, a nie jakiejś amerykańskiej aktorce, która zagrała w jednym, kiepskim serialu. - pisze The Sun

Czytaj też: Nieznane szczegóły z życia Diany.

W samej Anglii również coraz częściej można zauważyć niechęć do księżnej. Przypominamy, że jeszcze przed ślubem było wiele osób, które otwarcie wyobrażały swoją dezaprobatę dla Meghan jako kandydatki na żonę dla księcia. Nie pasowało im, że Meghan jest amerykanką, rozwódką, niekatoliczką i przede wszystkim - aktorką.

Według pracowników Pałacu Buckingham, to właśnie publiczna niechęć, prędzej czy później doprowadzi do rozwodu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Twierdzą, że nastąpi to najpóźniej za 5 lat!

Czytaj też: Meghan i Harry mają Instagrama!

Myślicie, że Meghan i Harry faktycznie się rozstaną?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie