Podobne artykuły

LANA DEL REY I JARED LETO W NOWEJ KAMPANII GUCCI!

2019.01.18 21:00 | © Stars.pl

Lana Del Rey i Jared Leto, to gwiazdy, które należą do grona tych najbardziej romantycznych, pojawiających się na czerwonych dywanach. W ubiegłym roku, po raz pierwszy pojawili się razem na Gali MET, na której reprezentowali dom mody Gucci. Oboje wczuli się w "katolicki" klimat imprezy i dostosowali nawet do niej swoje stylizacje.

Galeria fot. Instagram/guccibeauty

Wokalistka przy wyborze stylizacji inspirowała się siedmioma boleściami Matki Bożej, a Jared założył na głowę cierniową koronę, w której przypominał Jezusa. Obecnie wiemy jednak, że na Gali MET nie pojawili się przez przypadek. W ten sposób muzycy zapowiedzieli wspólny projekt, który niedawno ujrzał w końcu światło dzienne!

Czytaj też: „Big Brother”: Odejście i nominacje za nami.

Galeria fot. Instagram/guccibeauty

Trzeba przyznać, że Alessandro Michele ma doskonałe wyczucie w wyborze ambasadorów marki. Na ubiegłorocznej Gali MET, muzycy pojawili się w towarzystwie Alessandro i wywołali wtedy praktycznie tyle samo wyrazów zachwytu, co kolejnych plotek oraz spekulacji.

Galeria fot. Instagram/guccibeauty

Wszystko wskazuje na to, że obecnie Lana i Jared nie są już wyłącznie pupilkami domu mody, a... jego ambasadorami! Nowa kampania zapachu Gucci jest na to świetnym dowodem. Zdjęcia, które wykonał Glen Ruchford nie zmuszały tym razem artystów do wyjścia poza własną strefę komfortu, ponieważ były utrzymane w estetyce retro.

Czytaj też: KHLOE KARDASHIAN ZAATAKOWAŁA NIEWIERNEGO TRISTANA

Na potrzeby tej sesji, Lana i Jared pozowali w romantycznych stylizacjach włoskiego domu mody, na tle jednego ze starych salonów piękności. W spocie, który jest dopełnieniem sesji, można również zauważyć kelnerkę, w którą wcieliła się Courtney Love. Przypominamy, że od lat jest ulubienicą marki.

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie